Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 27.05.2019 SAAT 06:58:18
Advert
 
Advert

İYİ Partide divan kurulu belirlendi

İYİ Parti’de İl Başkanı Şaban Yıldız yeni divan kurulu belirledi. Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılılığı görevine Ayhan Kedikli, Burak Uluköylü, Nusret Acur getirildi.
İYİ Partide divan kurulu belirlendi

Arif BULUT - İl Başkanlığı görevini Serdar Kamandan devralan İYİ Partinin yeni İl Başkanı Şaban Yıldız kısa süre önce yönetim kurulunu oluşturarak kamuoyuna tanıtmıştı. İl Başkanı Yıldız ilk yönetim kurulu toplantısının ardından yeni icra kurulunu da belirledi. Buna göre ;İl Başkanı Şanbaz Yıldız ,İl Sekreteri  Şaban Ufuk, Halit Bayhan, İl Muhasibi Güzin Aşkın, Alparslan Atalı, Sema Akçay, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayhan Kedikli, Burak Uluköylü, Nusret Acur ,Hukuk Ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı  Selman Gürpınar, Gürkan Uysal, Neslihan Hilal Cantimur Kara, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Haluk Tamyüksel, Burak Örçen ,Kadınlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Pelin Dönge, Nurcan Acaroğlu Göktaş ,Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: H.Banu Canayakın İnce Muhsine Akyıldız Evciler oldu.


DİĞER İSİMLER 

İcra kurulunda yer alan diğer isimlerse şu şekilde; Basın Yayın ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı  Kaan Dilmen, Aysel Gül, Ar-Ge Den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı  Çağlar Özer, Alper Bircanoğlu, Sağlık Ve Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı A.Kadir Erbağcı, Meltem Güzeller Karakuş, Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı F.Kürşat Demir, Adil Gülez, Strateji, İletişim, Propaganda ve Tanıtım İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Emre Evren, Serhat Hacıhüseyinoğlu, Sanayi, Teknoloji Ve Çevre Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Emre Mercan, Fuat Berna, Eğitim İşleri, Kültür Sanattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Vahit Korkmaz, Ayşegül Babacan , STK ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Usta, Cem Serhat Dayanç

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Siyaset haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0857 TL 6.0614 TL
Euro
EURO
6.8088 TL 6.7816 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA