Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 27.05.2019 SAAT 06:58:10
Advert
 
Advert

MHP İzmit İlçe hız kesmiyor

MHP İzmit İlçe Teşkilatı tarafından 24 Haziran seçimlerindeki çalışmalarından dolayı mahalle başkanlarına ve partililere teşekkür belgesi takdim edildi.
MHP İzmit İlçe hız kesmiyor

Arif BULUT - MHP İzmit İlçe teşkilatı tarafından 24 Haziran seçimlerinde üstün gayret gösteren partililerin başarılarını tescilleyerek kayda geçirmek hem de önümüzdeki yerel seçim hazırlıkları için teşkilatları hareketlendirmek için İzmit’in 102 mahallesini sırasıyla gezmeye devam ediyor. Alikahya Mahallesinde yapılan törene İl Başkanı Aydın Ünlü’nün yanı sıra, MHP İzmit İlçe Başkan Vekili Mahir Demirayak, İl Başkan Yardımcısı Vedat Kuru, MHP İzmit İlçe Başkan Yardımcıları Metin Ceylan , Semih Türeyen, Nurdoğan Erkul katıldı.  Program çerçevesinde mahalle başkanlarına ve partililere teşekkür belgesi takdim edildi. 


GENEL BAŞKANIMIZ TARAFINDAN TAKDİR EDİLDİ 

Programda konuşan Teşkilat Başkanı Murat Örnek’in “İzmit’te 24 Haziran’da MHP olarak İzmit’te gösterdiğimiz başarı bizzat genel başkanımız tarafından takip ve takdir edilmiştir. Bizler de ilçe teşkilatı olarak bu başarıda emeği geçen 102 mahalle teşkilatına başarı plaket ve sertifikaları vererek onları onurlandırmak istedik. Üçer beşer mahalleyi bir yerde toplayarak programlarımıza devam ediyoruz. Cedit Mahallesi ve Malta Mahallemizden sonra 3’üncü törenimizi bugün Alikahya Mahallesinde gerçekleştiriyoruz. Bu bölge ve civarındaki 7 mahalledeki partililerimizin başarılarını tescillemiş olacağız.  Ben çok yoğun olduğunu bildiğim halde bizi asla yalnız bırakmayan il başkanım Aydın Ünlü Beye çok teşekkür ediyorum. Kendisi bizi desteklediği müddetçe biz hep daha iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi. 


TÜREYEN’E BAŞARILAR DİLİYORUM 

Örnek’in ardından konuşan MHP İzmit İlçe Başkan Vekili Mahir Demirayak “Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla siyasi arenada heyecan ve tansiyon artmaya başladı. 24 Haziran’da bitiyor diyenlere inat şahlanan MHP yerel seçimlerde de yükselişini sürdürecektir. Biz ülkücülere düşen sadece Genel başkanımız Devlet Bahçeli’yi anlamak ve talimatlarını uygulamaktır. Başarı sonrasında kendiliğinden gelecektir. Bu vesileyle ben MHP İzmit Belediye Başkan adayı olan, dava arkadaşım, değerli hukukçu Serdar Semih Türeyen kardeşime başarılar diliyorum.  Kendisi İzmit Belediye başkanlığı koltuğunu layıkıyla doldurabilecek donanımdadır. Halkımız kendisini tanıdıkça bunu anlayacak ve makamı kendisine emanet edecektir. Buna inanıyorum. Allah yolunu açık etsin” dedi. 


HER ŞEY İZMİT İÇİN 

Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Vedat Kuru ise yaptığı konuşmada “ MHP belki geçmişteki siyasi atmosferlerin, belki dış etkiye ve algı yönetimine açık kamuoyunun etkisiyle anlaşılamamış Türkiye’yi yönetme kabiliyeti en yüksek partidir. Bu dava İlah-i Kelimatullah davasıdır. Türk İslam davasıdır. Dünyada İslam’ın lider ülke potansiyeli kime aittir diye sorulsa cevap Türkiye’dir. Türkiye’de ise bu kızıl elma bilincini kurulduğu günden beri savunan tek parti MHP’dir. MHP içerisinde çok ama çok kaliteli, dürüst, namuslu, ehliyetli ve liyakatli yöneticiler mevcuttur. Bu yöneticilere eğer halkımız teveccüh gösterir de devlette  görev verilirse kısa sürede (metal yorgunluğu olmayan) yeni dövülmüş çelik bıçak gibi siyasetçiler ortaya çıkar. Bu bağlamda İzmit Belediye Başkanlığı görevine talibim ve MHP’li belediyecilik anlayışının nimetlerinden bütün İzmitlileri faydalandırmayı hedefliyorum. Her şey İzmit’imiz için” dedi.   


PIRIL PIRIL GENÇLER 

Son olarak konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise ““Alikahya ekseriyetle Ordu kökenli mert insanların yurt edindiği güzide bir mahallemiz.  Özellikle MHP İzmit İlçe teşkilatımızın etkili yöneticilerinden Ergün Duran kardeşimin de mahallesi. Kendisinin önderliğinde MHP burada hem çok güzel temsil ediliyor hem de büyük gelecek vad ediyor. Pırıl pırıl gençler görüyorum bu davaya gönül vermiş. Belki birçoğu ilk kez oy kullanacak” dedi.


ÇOCUKLARINIZA TORUNLARINIZA GURURLA GÖSTERECEKSİNİZ

Ünlü sözlerinin sonunda “Bugün burada geçtiğimiz seçimde üstün fedakarlık gösteren arkadaşlarımızı unutmadık. Belki ileride ilçe başkanlığı il başkanlığı makamında başkaları oturacak. Bizim sizi şahsen hatırlamamızın bir anlamı olmayacak. Ancak elinizdeki bu plaket ve belgeler ileride sizin bu davaya hizmetinizi ispatlayan nişaneler olacak. Bu dava çok büyüyecek ve zamanında bu başarı tohumlarını atanların kimler olduğunu bu belgeler gösterecek. Çocuklarınıza torunlarınıza gururla göstereceksiniz” ifadelerini kullandı. 


TÖRENDE BAŞARI PLAKETİ ALAN MAHALLE BAŞKANLARI

Bayram Gökbudak, Aydın Akgül, Batuhan Duran, Mete Bayrak, Erhan Bayram, Kani Arıcan


TÖRENDE BAŞARI SERTİFİKASI ALAN PARTİLİLER

Alikahya Karadenizliler Mahallesi  – Levent Özdamar, Özcan Bayrak, Eray Uğurlu, Bayram Şar
Alikahya Akarca Mahallesi – Onur Yılmaz, İslam Akgül
Alikahya Fevzi Çakmak Mahallesi – Oğuz Arıcan, Hasan Doğan
Alikahya Fatih Mahallesi – Halil Coşkun, Mesut Şahin, Muhammer Taşar, Caner Duran, Mustafa Gökbudak, Tuncay Gündüz, Şahin Burgul
Alikahya Cumhuriyet Mahallesi – Serdar Şirin, Murat Çuhadar, Yunus Ekin, Mustafa Doğan, Ali Ağca
Alikahya Atatürk Mahallesi – Fatih Akgül, Tuncay Akgül, Ozn Öztürk, Cemalettin Akgül, Ercan Araz, Dursun Günyeli, Recep Akgül
Aliahya Merkez Mahallesi – Cevdet Gökbudak, Süleyman Akgül, Emre Yaman, Mehmet Duman, Bahtiya Gökbuda, Özay Gökbudak, Mustafa Yurt

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Siyaset haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0857 TL 6.0614 TL
Euro
EURO
6.8088 TL 6.7816 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA