Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert Advert
TARİH 19.12.2018 SAAT 19:38:32
Advert

Gündüz İzmit, akşam köyler

Gündüz şehir merkezinde ziyaretlerde bulunan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, akşamda köylerde mesai harcıyor. Doğan, Milletvekili Fikri Işık ile birlikte 5 köyü gezdi
Gündüz İzmit, akşam köyler

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan köy ziyaretlerini sürdürüyor. AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, İlçe Başkanı Hasan Ayaz, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ile bir 5 köy ziyaretinde bulunan Başkan Doğan adım atmadık yer, sıkmadık el bırakmadı. Yassıbağ köyüyle başlanan ziyaretler Çubuklu Bala, Çubuklu Osmaniye, Orhaniye ve Kısalar köyleriyle devam etti. Köy halkının büyük ilgiye karşıladığı Başkan Doğan ve beraberindekiler, vatandaşları dinleyip, uzun süre sohbet etti.


KÖYE GÖÇ İSTİYORUZ

Köy fırınında yapılan mancarlı pide yiyen, çocuklarla şakalaşan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan “ dokusunu ve kokusunu bozmadan köylerimize hizmet ediyoruz. Köylere hizmeti her zaman önceliğimiz olarak görüyoruz.  Ayrı gayrı demeden,  siyasi görüşlerine bakmadan inanç ve büyük istekle hizmet ediyoruz. Muhtarlarımızla güzel bir işbirliği içerisindeyiz. Büyükşehir ile birlikte yaptığımız çalışmalarla artık köyden şehre değil, şehirden köye göç olsun istiyoruz” dedi.


HER ŞEYİNİZ VAR

Parkesinden, asfaltına,  konağından İZMEK kurslarına, parkından, bayanlara özel fitnees salonlarına kadar köylerde hayatın her alanında hizmet olduğuna dikkat çeken Başkan Doğan,  “köylerdeki yollarımız şehirdekilerden farksız. Artık vatandaşımız ayağına çamur değmeden kapısının önüne kadar gelebiliyor. Okullarımıza, camilerimize destek oluyoruz” şeklinde konuştu. İzmit’in köylerinde doğalgaz bayramının da yaşandığını belirten Doğan  “köylerimiz de şehirdeki tüm imkânlara sahip olacak dedik, söz verdik ve bu sözümüzü de yerine getiriyoruz. Akmeşe’den sonra yılsonuna kadar 11 köyümüz daha doğal gaza kavuşacak” dedi.


CAZİBE MERKEZİ

Köylülerin kendileri için ayrı bir anlam taşıdığını belirten AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık da, “Genelde hükümetimizin, yerelde de belediyelerimizin çalışmalarıyla köylerimizi cazibe merkezi haline geldi. İzmit’in köyleri çok iyi durumda, şehirdeki tüm imkanlar köylerimizde de mevcut” şeklinde konuştu.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kent haberleri
Advert
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3491 TL 5.3277 TL
Euro
EURO
6.0965 TL 6.0722 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA