Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.04.2019 SAAT 15:44:45
Advert
 
Advert

Sertif Gökçe son kez cübbe giydirdi

Kocaeli Barosu Avukat Umut Gümüş Salonu’nda gerçekleşen yemin töreninde 7 genç avukat yemin ederek avukatlık cübbelerini giydi.
Sertif Gökçe son kez cübbe giydirdi

Arif BULUT  - Kocaeli Barosu Avukat Umut Gümüş Salonu’nda gerçekleşen yemin töreninde 7 genç avukat yemin ederek avukatlık cübbelerini giydi. 7 genç avukat Şeydanur San, Mert Yiğit, Recep Alper Yılmaz, Ecenur Serçe, Uğur Subaşı, Esmanur Alkan ve Sedanur Kara Kocaeli Barosu Başkanı Sertif Gökçe, yönetim kurulu üyeleri ve ailelerin katılımıyla gerçekleşen törenle yemin ederek mesleğe ilk adımlarını attı. 7 genç avukatın katılmasıyla birlikte Kocaeli Barosu’na kayıtlı avukat sayısı 1647’e ulaştı. 7 genç avukatın ruhsatname töreninde Baro Başkanı Sertif Gökçe 2 dönemlik görevi boyunca 700 avukata cübbe giydirirken bu törenle birlikte Baro Başkanı olarak son kez cübbe giydirdi. 


BU KARANLIK MANZARA SİZ KORKUTMASIN 

Yemin töreninde konuşan Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe, genç avukatlara seslenerek, “Ülkemizin demokrasisinin, hukukunun çok zor günler geçirdiği bir dönemde avukatlık mesleği gibi önemli bir mesleği seçmiş bulunuyorsunuz. Öncelikle sizleri kutluyorum. Bu karanlık manzaranın sizleri korkutmamasını diliyorum. Çünkü ülkemizin yegane hedefi ve olması gereken yeri eksiksiz demokrasi ve hukuk devlet olmalıdır. Bunun gerçekleşmesi ise sizin gibi aydınlık hukukçularla olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı 

Avukat Şeydanur San

ŞeydanurSan 1995 yılında İzmit’te doğdu. Girne Amerikan Üniversitesi’nden mezun olan San stajını ise Avukat Burak Şahin’in yanında tamamladı.

Avukat Mert Yiğit

Mert Yiğit 1993 yılında İzmit’te doğdu. İstanbul Kültür Üniversitesi’nden mezun olan Yiğit stajını Avukat Nizamettin Özaydın’ın yanında tamamladı


Avukat Recep Alper Yılmazlar

Recep Alper Yılmazlar 1993 yılında İzmit’te doğdu. Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi’nden mezun olan Yılmazlar stajını Avukat Hüseyin Öğütçen’in yanında tamamladı.


Avukat Ecenur Serçe

Ecenur Serçe 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi’nden mezun olan Serçe stajını Avukat Ezgi Taşkın Yılmaz’ın yanında tamamladı.


Avukat Uğur Subaşı

Uğur Subaşı 1994 yılında Bitlis’te doğdu. Kocaeli Üniversitesi’nden mezunu olan Subaşı stajını Avukat Erdinç Subaşı’nın yanında tamamladı.


Avukat Esmanur Alkan

Esmanur Alkan 1994 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezunu olan Alkan stajını Avukat Zafer Mutlu’nun yanında tamamladı.


Avukat Sedanur Kara

Sedanur Kara 1994 yılında İzmit’te doğdu.  Bilkent Üniversitesi’nden mezun olurken Kocaeli Barosu’na İstanbul Barosu’ndan nakil olarak geldi. 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8446 TL 5.8212 TL
Euro
EURO
6.5735 TL 6.5473 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA