Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.03.2019 SAAT 11:34:29
Advert
 
Advert Advert Advert

Baro’da seçim heyecanı başladı

Kocaeli Barosu’nun 35. Olağan Genel Kurulu heyecanı başladı. Kongrede başkanlık için Avukat Nuri Almaz ve Avukat Bahar Gültekin Candemir yarışıyor.
Baro’da seçim heyecanı başladı

Arif BULUT - Kocaeli Barosu’nun 35. Olağan Genel Kurulu bugün Kocaeli Ticaret Odası’nda gerçekleştiriliyor. 2 dönem başkanlık görevini sürdüren mevcut başkan Sertif Gökçe’nin aday olmadığı kongrede başkanlık için Avukat Nuri Solmaz ve Avukat Bahar Gültekin Candemir yarışıyor. Yaklaşık 1700 üyenin oy kullanma hakkı olduğu kongrede bugün konuşmalar yapılacak. Yarın ise 09:00-17:00 saatleri arasında oy kullanma işlemi gerçekleştirilecek. 


NURİ ALMAZ KİMDİR?

1974 Artvin Şavşat doğumlu olan Nuri Almaz, 5 dönemdir baro yönetiminde yer aldı. İki dönem başkan yardımcısı olarak görev yaptı. 1997 yılından beri avukatlık yapan Almaz, Av. Serhat Sunca, Av. Ayşenur Yıldız’ın da bünyelerinde bulunduğu hukuk bürosunu İbrahim Tavan ile birlikte yönetiyor. İki yıl baronun Körfez İlçe Temsilciliği görevini de üstlenen Almaz, Kocaeli Üniversitesi’nde “ Ceza Hukuku ve Ceza Usul Hukuku” dersleri verdi.


NURİ ALMAZ’IN YÖNETİMİ

Av. Filiz AYKAN (Önceki yönetimden), Av. Nefise K. ÇELİK (Önceki yönetimden), Av. Veli BEYAZTAŞ, Av. Ayşe G. METE, Av. Senay GÜNER, Av. Özhan KURT, Av. Kamuran YILDIRIM, Av. Selman YARAY, Av. Muhammed YURTKULU, Av. Abdullah YÜRÜK 


BAHAR GÜLTEKİN CANDEMİR KİMDİR?

1973 İzmit doğumlu. Ankara Hukuk Fakültesi’ni 1995 yılında bitirdi. Aynı yıl stajyer avukatlığa başladı. 2002 yılından beri Kocaeli Barosu’nda yönetim ve disiplin kurulları ile çeşitli komisyonlarda görev yaptı. Kendi hukuk bürosunu yöneten Bahar Gültekin Candemir, Türkiye Barolar Birliği Kocaeli Delegesi ve Arabuluculuk Kurulu’nda Türkiye Barolar Birliği Temsilcisi olarak görev alıyor. Candemir, evli ve bir çocuk annesidir.


BAHAR GÜLTEKİN CANDEMİR’İN YÖNETİMİ

Av. M. Emre KALAYCI, Av. M. Berk ULUÇ, Av. Didem GÜRPINAR, Av. Fatih ÜSTÜNAU, Av. Merve G. TASALI, Av. Gülhanım KARA, Av. Mehmet GÜL, Av. Birol ÖZYÜREK, Av. Filiz ARSLANTAŞ, Av. M. Emrah TOKER

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
İzmit Belediye Başkanlığı seçimlerinde hangi adaya oy vereceksiniz?
Azize Sibel Gönül
Fatma Kaplan Hürriyet
Ahmet Özen
Hülya Yıldırım
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.5456 TL 5.5235 TL
Euro
EURO
6.2837 TL 6.2586 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA