Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.04.2019 SAAT 15:43:28
Advert
 
Advert

Cihan Hastanesi'nde önemli operasyon

Cihan Hastanesi önemli bir operasyon gerçekleştirdi.
Cihan Hastanesi'nde önemli operasyon

71 yaşındaki hasta; sırt ağrısı, bel ağrısı, yürüme güçlüğü, bacaklarda uyuşma, idrar kaçırma şikayetleri ile farklı kurumlarda, çeşitli hekimlere muayeneler olmuş, hastaya bel fıtığı olduğu söylenerek ilaç tedavisi uygulanmış. 
Ancak hastanın şikayetleri 2 aydır giderek daha da artmış. Bu şikayetlerle hastanenin Nöroloji Polikliniğine başvuran hastaya Nöroloji Uzmanı Dr. Özden Obuz tarafından gerekli muayene ve tetkiklerin yapılmasından sonra üst torakal omurilik tümörü tanısı koyulmuş ve ameliyat için Beyin Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M. Şükrü İnan’a sevk edilmiş. 
Hastanın muayenesi sonucunda bacaklarda ciddi güç kaybı, her iki tarafta düşük ayak tespit edildi. Desteksiz yürüyemez haldeyken gerekli hazırlıklar yapılarak hasta ameliyata alındı. Üst sırt bölgesindeki omurilik tümörü mikro cerrahi ameliyat ile total olarak çıkarıldı. Patoloji sonucunun iyi huylu tümör (menenjiom) olarak gelmesi doktorları memnun etti. Ameliyat sonrası şikâyetleri sona eren hastanın düşük ayak durumu da düzelerek desteksiz yürümeye başladı. Hasta sağlığına kavuşturularak taburcu edildi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8446 TL 5.8212 TL
Euro
EURO
6.5735 TL 6.5473 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA