Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 24.01.2019 SAAT 02:08:15
Advert
 
Advert

İzmit Rotary Kulübü muhteşem

Uluslararası Rotary 2420. Bölge Federasyonu Guvernör Hasan Akbayrak, İzmit Rotary Kulübü ile Wellborn Otelde gerçekleştirilen eşler toplantısında bir araya geldi.
İzmit Rotary Kulübü muhteşem

Arif BULUT  - Uluslararası Rotary 2420. Bölge Federasyonu Guvernör Hasan Akbayrak, İzmit Rotary Kulübü ile Wellborn Otelde gerçekleştirilen eşler toplantısında bir araya geldi. Toplantıda İzmit Rotary Kulübü Başkanı Raif Bolat  tarafından Guvernör Akbayrak’a yapılan çalışmalar ve ilerleyen günlerde hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi verildi. Yapılan çalışmalar hakkında gerçekleştirilen toplantının ardından Rotary üyeleri akşam yemeğinde bir araya geldi. Programa Guvernör Hasan Akbayrak, İzmit Rotary Kulübü Başkanı Bolat’ın yanı sıra İzmit Rotaract Kulübü Başkanı Bora Ulugün ve çok sayıda üye katılım gösterdi. İZMİT ROTARY KULÜBÜ MUHTEŞEM

Akşam yemeğinin ardından konuşan Uluslararası Rotary 2420. Bölge Federasyonu Guvernör Hasan Akbayrak “ İzmit Rotary Kulübünü muhteşem olarak değerlendiriyorum. Bunu sadece bir iltifat olarak söylemiyorum.  Kendi bölgesinde yapmış olduğu çalışmalar, kendi insanına ve kendi şehrine bir gönül borçlarını ödüyorlar. Bu özverili çalışmalarda beni gerçekten çok mutlu ediyor. Bu dönem bizim çok önemli bir temamız var. Çocuklarımızla ilgili ne yapsak yetmez. Geleceği daha iyi inşa etmemiz için onlardan başlamamız gerekiyor. Rotary Kulüplerimizin temeli sürdürülebilirliktir. Hedefimiz yaptığımız işi daha profesyonel hale getirebilmektir. Bu anlamda sayın başkanımıza teşekkür ediyorum. Sürdürülebilir çok güzel çalışmalara imza atıyor” dedi. 


ROTARY DÜNYANIN EN BÜYÜK SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR

Gecede konuşan İzmit Rotary Kulübü Başkanı Raif Bolat ise “ Dönem hedeflerimizde Derince Fatih İlköğretim Okuluna kütüphane yapılması, tiyatroya gitmemiş 7-14 yaş arası çocukların tiyatro ile buluşturulması gibi projelerimiz var. Biz Rotary Kulübü olarak maddi açıdan gelirleri düşük olan kesimlere, burslarla, anne-çocuk sağlığına yönelik seminerlerle bir katkı sağlamak istiyoruz. Bu çalışmalar bizim sosyal projelerimiz. Rotary Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşudur. Dünya genelinde yaklaşık 1200 üyesi bulunmaktadır ” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA