Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.04.2019 SAAT 15:45:10
Advert
 
Advert

Dilovası Batı Kavşağı’nda fiziki gerçekleşme yüzde 50

Başkan Karaosmanoğlu, Dilovası ilçesinin muhtarlarını makamında kabul etti. İlçe merkezi ve köylere yapılan hizmetler nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür eden muhtarlar ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar için de bilgi verdi
Dilovası Batı Kavşağı’nda fiziki gerçekleşme yüzde 50

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası İlçesinin muhtarlarıyla bir araya geldi. İlçe merkezi ve köylerine yapılan hizmetler için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür eden muhtarlar, vatandaşlardan ve tespit ettikleri yeni ihtiyaçları da dile getirdiler. Görüşmede ulaşım projelerinden bahseden Gebze OSB -Darıca Sahil Hattı’nda uygulanacak proje hariç kent genelinde ihalesi yapılan ve başlayan 55 projenin toplamı 560 Milyon değerinde olduğunu dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Dilovası Batı kavşağımızın yapımı da bu kapsamda devam etmektedir. Proje fiziki gerçekleşme oranı olarak yüzde elli seviyesini geçmiştir. Yaklaşık 16 Milyonluk bu yatırım Dilovası ilçemizin giriş ve çıkışlarına büyük katkı sağlayacaktır” dedi. 

 

BÜTÜN HİZMETLERİMİZDE MUHTARLARIMIZIN DA İMZASI VAR

“Mahallelerimizin, köylerimizin fedakâr vecefakâr kamu görevlileri olan değerli Muhtarlarımız ile her fırsatta bir araya geldiğini“ dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaelimiz, Türkiye’miz hepimizin göz bebeği.Şehrimizi ve ülkemizi koruyup kollamak,geleceğe güvenle yürümesini sağlamakvazifemiz.Bu vazifede bizlere ve muhtarlarımıza düşen önemli görevler var. Çok şükür 2004 yılından itibaren muhtarlarımızla çok faydalı projelere imza attık” şeklinde konuştu.Muhtarlıklar, demokrasinin en küçük hücresidir hatırlatması da yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Her mahallenin kendine has bir dokusu vardır.Bütün hizmetlerimizde muhtarlarımızın da imzası var.Birebir görüştüğümüz,muhtarlar aracılığıyla görüştüğümüz mahalle sakinlerinin işlerimizde imzası var” ifadelerini sarf etti.

 

SİZE KULAK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Kocaeli genelinde yaptığımız işlerde muhtarlardan aldığımız talepler ve yönlendirmelerin büyük önem kazandığını vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Hizmetlerimizi sizlerin talepleri ve yönlendirmeleri belirliyor.Altyapıda, sosyal hizmetlerde, çevre yatırımlarında, fen işlerinde bütün işlerimizde sizinle birlikte çalışıyoruz.En ücra sokaklarımızın alt yapısını yenilediysek, çamurdan, tozdan, topraktan kurtarıp asfalta kavuşturduysak;bu muhtarlarımız sayesindedir.Size kulak vermeye devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşme karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8446 TL 5.8212 TL
Euro
EURO
6.5735 TL 6.5473 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA