Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.03.2019 SAAT 11:42:25
Advert
 
Advert Advert Advert

Geleceğe yatırım yapıyoruz

Makamında ziyaretçilerini ağırlayan Başkan Karaosmanoğlu, gençlik için çalıştıklarını ve eğitim alanı dahil olmak üzere neslin iyi yetişmesi için geleceğe yatırım yaptıklarını ifade etti
Geleceğe yatırım yapıyoruz

KOCAELİ Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çenesuyu Plajyolu Spor Kulübü Başkanı Bünyamin Akman ve yeni yönetimi, Başiskele Mahmut Paşa İlkokulu Müdürü Fatih Akgüneş ve Okul Aile Birliği Başkanı Fatma Baş, Karamürsel Gazanfer Bilge Erkek Öğrenci Yurt Müdürü Sürmeli Gökçe ve öğrencilerinin yanı sıra yönetimlerini makamında konuk etti. Türkiye’de ilk olan çok sayıda icraata imza attıklarını görüşmelerde dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Spor sahaları, yüzme havuzları, yürüyüş yolları, kapsamlı spor salonları gibi birçok spor tesisini şehirlerimize kazandırdık. Eğitime çok büyük hizmet ederek gençliğin geleceğine yatırım yapıyoruz” dedi. 


SPOR VE EĞİTİMDE BAŞARILI OLAMAYIZ


Belediyecilik hizmetlerinde; fiziksel, toplumsal, kültürel ve ekonomik ihtiyaçların karşılanmasında, sorunların çözümünde ve kaliteli hizmetin sağlanmasında kadınlara büyük görev ve sorumluluklar düştüğünü de söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Yerel yönetimler olarak çözüm odaklı siyaset anlayışını benimsiyoruz. Okullarımızda, okullarımızda velhasıl her sosyal ortamda kadınımız daha aktif olmalıdır. Böylelikle çocuklarımız ve gençlerimiz için sorumluluk alabilir güçlü Türkiye yolunda katkı sunabilir. Büyükşehir Belediyesi olarak biliyoruz ki kadının yerel yönetimlere etkin katılımı sağlanmadıkça yerel kalkınma hedeflerinin gençlik, spor ve eğitim başlıklarında başarılı olamayız” açıklamasını yaptı. 


DEĞERLER EĞİTİMİ DE VERİYORUZ
Gençliğin geleceğine yatırım yapıyoruz vurgusunu da yapan Karaosmanoğlu, “Gençlik merkezleri ve uluslararası öğrenci merkezileri kuruyoruz. Kamplarımızda çocuklarımızı ve gençlerimize hizmet ediyoruz. Üniversiteye gidecek gençlerimiz için tercih danışmanlık desteği veriyoruz. Kariyer eğitimleri ile üniversite öğrencilerinin kişisel gelişimine katkı sağlıyoruz. Gençlerimiz için bilgi evleri ve merkezleri kurarak, onlara bilimsel eğitim olduğu kadar değerler eğitimi de veriyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşmeler karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
İzmit Belediye Başkanlığı seçimlerinde hangi adaya oy vereceksiniz?
Azize Sibel Gönül
Fatma Kaplan Hürriyet
Ahmet Özen
Hülya Yıldırım
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.5456 TL 5.5235 TL
Euro
EURO
6.2837 TL 6.2586 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA