Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.04.2019 SAAT 13:55:19
Advert
 
Advert

İZKANDER’den kan bağışı

İZKANDER yönetim kurulu ve istişare kurulu üyeleri Kızılay Haftası kapsamında İzmit Kan Alma Birimi’ne giderek Kızılay ailesinin haftasını kutlayıp kan bağışında bulundu
İZKANDER’den kan bağışı

Kızılay Haftası kapsamında farkındalık yaratmak ve kan bağışının önemine dikkat çekmek amacıyla kan veren başkan Ömer Özkan ve yönetim kurulu üyeleri tüm vatandaşları kan bağışına destek olmaya davet etti. Özkan konu ile alakalı yaptığı açıklamasında; "Kızılay, her ihtiyaç anında dayanışmanın, ıstırap anında eşitliğin, savaşın en kızgın anında insancıllığın, tarafsızlığın ve barışın simgesi olmuştur.

 

GURUR DUYUYORUZ
 

150 yıldır yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme ve sağlık yardımı ulaştırmak gibi görevler üstlenerek; kan bağışı, ilkyardım, afet müdahale, sağlık, sosyal hizmetler alanlarında yaptığı güzel hizmetlerle ve başarılarıyla tüm dünyaya örnek teşkil eden, ülkemizin yüz akı Kızılay kurumumuz ile daima gurur duyuyoruz. Bütün yurttaşlarımızı Kızılay’a desteğe davet ediyor, başta Kızılay mensupları olmak üzere insanlığa hizmet için hareket eden tüm Kızılay gönüllülerinin Anchorhaftalarını kutluyoruz” dedi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8112 TL 5.7880 TL
Euro
EURO
6.5348 TL 6.5088 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA