Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 24.01.2019 SAAT 02:04:29
Advert
 
Advert

İZKANDER’den kan bağışı

İZKANDER yönetim kurulu ve istişare kurulu üyeleri Kızılay Haftası kapsamında İzmit Kan Alma Birimi’ne giderek Kızılay ailesinin haftasını kutlayıp kan bağışında bulundu
İZKANDER’den kan bağışı

Kızılay Haftası kapsamında farkındalık yaratmak ve kan bağışının önemine dikkat çekmek amacıyla kan veren başkan Ömer Özkan ve yönetim kurulu üyeleri tüm vatandaşları kan bağışına destek olmaya davet etti. Özkan konu ile alakalı yaptığı açıklamasında; "Kızılay, her ihtiyaç anında dayanışmanın, ıstırap anında eşitliğin, savaşın en kızgın anında insancıllığın, tarafsızlığın ve barışın simgesi olmuştur.

 

GURUR DUYUYORUZ
 

150 yıldır yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme ve sağlık yardımı ulaştırmak gibi görevler üstlenerek; kan bağışı, ilkyardım, afet müdahale, sağlık, sosyal hizmetler alanlarında yaptığı güzel hizmetlerle ve başarılarıyla tüm dünyaya örnek teşkil eden, ülkemizin yüz akı Kızılay kurumumuz ile daima gurur duyuyoruz. Bütün yurttaşlarımızı Kızılay’a desteğe davet ediyor, başta Kızılay mensupları olmak üzere insanlığa hizmet için hareket eden tüm Kızılay gönüllülerinin Anchorhaftalarını kutluyoruz” dedi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA