Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 24.01.2019 SAAT 02:01:53
Advert
 
Advert

Bayram Özkan ikinci adam oldu

Belediye-İş Sendikası Genel Merkez Genel Kurulu’nda Kocaeli Şube’den genel merkez yönetimine giden Bayram Özkan, Mali Genel Sekreter oldu. Özkan, Belediye-İş sendikasında genel başkandan sonraki adam oldu
Bayram Özkan ikinci adam oldu

Süriye ÇATAK TEK  - Belediye-İş Sendikası Genel Merkezi’nin 3-4 Kasım tarihlerinde Ankara’da yapılan Genel Merkez kongresinde Kocaeli Şube Başkanlığından genel merkez yöneticiliğine giden Bayram Özkan damgasını vurdu. Genel merkez yönetiminde 5 kişinin değiştiği ve yönetimin 7’den 5’e düştüğü genel kurulda mevcut Genel Başkan Nihat Yurdakul ile birlikte tek devam eden isim Bayram Özkan oldu. Özkan, Eğitim ve Basın Yayın Genel Sekreterliğinden, Mali Genel Sekreterliğe getirildi. Bayram. Belediye-İş’te ikinci adam oldu. 

 

SADECE ÖZKAN DEVAM ETTİ

Belediye-İş Sendikasının 3-4 Kasım tarihlerinde Ankara’da yapılan Genel Merkez Genel Kurulu’nda mevcut Genel Başkan Nihat Yurdakul tek aday oldu. Genel kurulda yapılan tüzük değişikliğinde mevcut yönetim 7 yöneticiden 5’e indirildi. Yönetim sayısının düşürülmesi ile birlikte genel merkez yönetimine Kocaeli’den kimin gireceği merak konusu oldu. Yönetimin açıklanması ile birlikte mevcut 6 yöneticiden sadece Bayram Özkan, Yurdakul’un yeni listesinde yer aldı. 

 

SEDAT KÜÇÜK’TE GENEL MERKEZ’DE 

Daha önce iki dönem Genel Merkez Eğitim ve Basın Yayın Genel Sekreterliği yapan Bayram Özkan yeni yönetimde Mali Genel Sekreter olarak görev aldı. Özkan dışında Kocaeli Şube’nin eski başkanlarından Sedat Küçük de Disiplin Kurulundan Denetim Kuruluna alındı. Genel Merkez kongresinde Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar 24 delege ile birlikte katıldı ve genel başkan ile Bayram Özkan’a destek verdi. 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA