Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 24.01.2019 SAAT 10:27:46
Advert
 
Advert

Tokatlılarda yeniden Turan Şahin dönemi

Kocaeli Tokatlılar Derneği 1’inci Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Turan Şahin yeniden göreve seçildi.
Tokatlılarda yeniden Turan Şahin dönemi

Arif BULUT  - 2 yıl önce kurulan ve kurucu başkanlığını Turan Şahin’in üstlendiği Kocaeli Tokatlılar Derneği’nin 1’inci Olağan Genel Kurulu dernek binasında gerçekleştirildi. Genel Kurulu’nda mevcut başkan Turan Şahin yeniden göreve seçildi.  Üyelerin desteği ile tek aday olduğu genel kurulda bir kez daha başkanlık görevine seçilen Turan yaptığı konuşmada “Geçtiğimiz dönemde aramızda olan bazı arkadaşlarımız işlerinin yoğunluğu nedeniyle nöbet değişimi talebinde bulundular. Bizler de bu durumu anlayışla karşıladık. Yeni arkadaşlarla yolumuza devam ediyoruz. Yeni listemizde Kocaeli’ye önemli hizmetler sunmakta olan , kamuoyuna mal olmuş prestijli isimlere yer verdik” dedi. 


SES GETİREN FAALİYETLERİMİZ OLDU

Kocaeli Tokatlılar Dernek Başkanı Turan Şahin yaptığı açıklamada “2016 yılında birbirinden değerli hemşerilerimle birlikte kurmuş olduğumuz derneğimizin ilk olağan genel kurulu sonunda tek liste ile tekrar bu onurlu göreve talip oldum ve oy birliğiyle tekrar başkan seçildim. Öncelikle bana bu görevi tekrar layık gören değerli üyelerimize teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz iki yıl içerisinde Kocaeli Tokatlılar Derneği olarak çok fazla ve kamuoyunda ses getiren faaliyetlerimiz oldu. Sizlere bunu bir liste halinde sunacağım” dedi. 


YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Şahin sözlerinin devamında “Ancak en anlamlısı geçtiğimiz Nisan ayında Çanakkale savaşındaki üniformaları ile Onbeşlilerin torunlarının İzmit’i ziyaret etmesi ve yapılan gösteri sonrasında İzmit Belediye başkanı Nevzat Doğan ve Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler’in Turhal ve İzmit’i kardeş şehir ilan etmeleri oldu. Her iki belediye başkanımıza da müteşekkiriz. Geçtiğimiz iki yılda yaptıklarımız yeni dönemde yapacaklarımızın teminatıdır” şeklinde konuştu.YÖNETİM KURULU ASIL 

Turan Şahin, Adem Köse , Hülya Güreli Yolcubal, Önder Beker , Fazıl Demir, Sümmani Yılmaz,Emre Demir


 DENETİM KURULU

Serkan Demir Memur, Mürteza Sert, Ahmet Keleş

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA