Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.04.2019 SAAT 13:34:26
Advert
 
Advert

Gümüşhane Kocaeli’ye geliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Anadolu Kocaeli’de konseptiyle hayata geçirilen tanıtım günleri Gümüşhane ile devam edecek. 08-11 Kasım tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde Gümüşhane Tanıtım günleri düzenlenecek
Gümüşhane Kocaeli’ye geliyor

Boran KAYALAR - Büyükşehir Belediyesi’nin Anadolu Kocaeli projesi kapsamında düzenlenen tanıtım günlerinin 7’ncisi olan Gümüşhane Tanıtım Günleri’nin basın toplantısı düzenlendi. Sivil Toplum Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediyesi Bayın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hasan Yılmaz, Vakfı Başkanı Köksal Kara ve STK temsilcileri katılım gösterdi. 8 Kasım Perşembe günü saat 10.00’da kapılarını açacak olan Gümüşhane Tanıtım Günleri’nin resmi açılışı 9 Kasım Cuma günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek.


CUMA GÜNÜ

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi Bayın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hasan Yılmaz, “Anadolu Kocaeli’de temasıyla düzenlediğimiz tanıtım günlerinin 7’ncisi olan Gümüşhane Tanıtım Günleri’ni 8-11 Kasım tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde gerçekleştireceğiz. Hatırlayacağınız gibi daha önce; Bingöl, Artvin, Trabzon, Erzurum, Gaziantep, Rize günlerini gerçekleştirmiştik. Protokol açılışımız 9 Kasım Cuma günü saat 14.00’de yapılacak. Belediyemiz bu etkinliği STK müdürlüğümüz ile şehrimizde bulunan; Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı, Kocaeli Gümüşhane Dernekleri, Gümüşhane Valiliği, Gümüşhane İl ve İlçe Belediyeleri ile Gümüşhane’nin tüm dinamikleri birlikte gerçekleştirmekte” şeklinde konuştu.


YÖRESEL TATLAR

Konuşmalarının devamında Yılmaz, “Tanıtım Günleri 4 gün sürecek olup her gün saat 10.00 ile 22.00 arasında ziyarete açık olacak. Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 19.00’da konser programlarımız var. Konser verecek sanatçılarımız ise şöyle; 8 Kasım Perşembe günü Serpil Sarı, 9 Kasım Cuma günü Yusuf Güney, 11 Kasım Pazar günü Hasan Pekin. Ayrıca Gümüşhane’mizin yöresel tatları ve kıyafetleri ile kültür ve turizm imkânları da bu vesile ile ziyaretçilerimize tanıtılacak” ifadelerini kullandı.


DAHA TECRÜBELİYİZ

Yılmaz’dan sonra söz alan Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Köksal Kara, “Anadolu Kocaeli’de projesinin 7’nci şehriyiz. 7’nci şehir olduğumuz için daha da tecrübeliyiz. Zor bir süreç. Bin km uzaktan geliyoruz. Yöremizi Kocaeli’ye taşıyacağız. Burada yaşayan hemşerilerimizin Gümüşhane’den getirdiklerini de burada sergileyeceğiz. 15 gün boyunca yöresel eşyaları toparlamak için uğraştık. Umarım bize verilen destekleri boşa çıkarmamış oluruz. Derneklerimizin büyük desteği var bizim için. Onlara çok teşekkür ediyorum. 7’nci şehir olmamız bizim için şans” diye belirtti. 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
sade vatandaş 2018-11-06 12:00:38
fuar alanında büyük bir ses sorunu var. davula bir kere vursanız ortalık yıkılıyor. Caanım müzik boğuk gürültüye dönüşüyor.
Fuar alanında ne mali ne zabıta denetimi var. Aldığımız ürünler için fiş kesilmiyor. fiş olmayınca da bozuk ürünü şikayet edemiyorsunuz, hoş şikayet edecek yer de yok zaten.
Alışveriş edecekseniz fiyatlara internetinizden bakın, mesela garantili faturalı cevizli sucuk 40 tl, bingöl günlerinde 50 tl idi hem de ne idüğü belirsiz.
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8446 TL 5.8212 TL
Euro
EURO
6.5735 TL 6.5473 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA