Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert Advert
TARİH 19.11.2018 SAAT 17:28:36
Advert

Olası afetlere karşı AFAD'da hazırlık

Afyon, Tekirdağ, Balıkesir, Bursa, Yalova, Düzce ve Kastamonu'dan gelen afet lojistik malzemeleri, AFAD Kocaeli Deposu'nda tasniflenerek konteynırlara yüklendi
Olası afetlere karşı AFAD'da hazırlık

AFAD İl Müdürlüğünde, çeşitli illerden gelen afet lojistik malzemelerinin tasniflenerek konteynırlara yüklenme hareketliliği vardı. Cumhurbaşkanlığı'nın 100 günlük eylem planı kapsamında illerde cep depolar oluşturmak üzere başlatılan lojistik trafikte, Afyon, Tekirdağ, Balıkesir, Bursa, Yalova, Düzce ve Kastamonu illerinden gelen 30 tırdaki malzemeler tasniflenerek Kocaeli AFAD’da bulunan 48 konteynıra yüklendi. 

 

 

CEP DEPOLAR OLACAK


Ülkemizdeki 25 büyük lojistik merkez haricinde illerin müdahale kapasitesine ilave katkı sağlamayı amaçlayan çalışma ile Kocaeli'de bulunan ve içleri doldurulan 48 konteynırın 20’si İstanbul’a, 8’i de Sakarya’ya gönderildi. 20 adedi de ilimizde kalacak konteynırlarda 720 çadır, 2160 yatak, 3680 battaniye ve mutfak seti gibi çadır malzemeleri bulunuyor. PTT Kargo'nun gerçekleştirdiği lojistik operasyonlarla, illerde, içlerinde çadır, yatak, battaniye, yastık-çarşaf ve mutfak setleri bulunan 20 konteynırlı cep depolar oluşturulmuş olacak. 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3407 TL 5.3194 TL
Euro
EURO
6.0975 TL 6.0732 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA