Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 16.01.2019 SAAT 20:16:41
Advert
 
Advert

Kocaeli sosyal proje üretim merkezi gibi

Çayırova Özel Derman Tıp Merkezi’ni ziyaret eden Büyükşehir Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kocaeli adeta, Türkiye’nin sosyal proje üretim merkezi gibi çalışıyor" dedi
Kocaeli sosyal proje  üretim merkezi gibi

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova Özel Derman Tıp Merkezi’ni ziyaret etti. Tıp Merkezi Müdürü Necla Cömert’ten verilen hizmetler hakkında bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, diyabet başta olmak üzere obezite, kalp damar hastalıkları gibi toplum sağlığını tehdit eden kronik hastalıkların önlenmesi, kontrolü ve yönetilmesi için kent genelinde sorumluluk aldıklarını dile getirdi. Sağlıklı bir yaşam ve sağlıklı bir kent için üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini ziyaret sonrası yaptığı açıklamada dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Birçok alanda olduğu gibi sağlıkta da ülkemize büyük dönüşümler yaşatan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükran borçluyuz” dedi. 

 

SOSYAL PROJELER


Okullarımızı, şehirlerimizi, sokaklarımızı, eğitim materyallerini yeniden düzenleyerek, yeniden inşa ederek sağlıklı bir toplumu inşa etmede vazgeçmeden, yılmadan, yorulmadan çalıştıklarını da ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaeli adeta, Türkiye’nin sosyal proje üretim merkezi gibi çalışıyor.‬ Kocaeli, yaşanabilir şehircilik anlayışıyla da gündemdedir.‬ ‬Toprağımıza, havamıza ve yeşilimize gösterdiğimiz duyarlılıkta örneğiz. Çocuklarımıza spor yapmanın, gençlerimize sağlıklı bir yaşamın önemini her platformda anlatıyoruz. Kadınlarımızın spor yapması için de gerekli tüm adımları atıyoruz” şeklinde konuştu.

 


SAĞLIKTA YERLİLEŞME 


Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür’ün de eşlik ettiği ziyaretten sonra yaptığı açıklamada “Sağlık sektöründe yerlileşmeyi ve millileşmeyi sağlamış olmanın önemini asla azımsayamayız. Toplumların sağlıklı yaşaması ülke olarak bu alanda harcanan paralarında azalması demektir. Onun için hareketli yaşamı desteklemek ve halkımıza imkan sunmak için de çok yoğun biçimde çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.4216 TL 5.3999 TL
Euro
EURO
6.1809 TL 6.1562 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA