Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 24.01.2019 SAAT 02:11:59
Advert
 
Advert

Akıncı delegelerle buluştu

Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Mevcut Başkanı Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı, KOÜ Umuttepe Sosyal Tesisleri Kardelen Restoran’da tanışma ve kaynaşma yemeğinde delegelerle bir araya geldi
Akıncı delegelerle buluştu

Arif BULUT  -EĞİTİM-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen programa; Memur Sen’e bağlı sendikaların başkanları ve şube delegeleri katıldı. Programda konuşan Şube Başkanı Akıncı, “Üyelerimiz ve onların taleplerini çok önemsiyoruz. Üyeler olmadan, sendika olamayacağına göre, üyelerin meşru taleplerinin peşinde koşmak bizim en büyük önceliğimiz olacaktır. Şubenin kurumsallaşması tamamlanarak, daha sağlıklı iletişim ve iş bölümü ile sorunlara profesyonel bir anlayışla yaklaşım sağlanacaktır. Bu bağlamda şubemizin kurumsallaşması adına yeni dönemdeki çalışmalarımız arasında sendikamızın web sayfasında tüm üyelerimizin ulaşabileceği öneri şikayet ve talep formları oluşturulacak ve bu başvuruların değerlendirilmesi için bir komisyon kurulması planlanmaktadır” dedi.

 

 

 

DIŞLAMADAN YOLA DEVAM EDECEĞİZ


Programda konuşan Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı, “Bir başarı öyküsü olan Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube'yi daha iyi bir noktaya taşımak yine bizim elimizdedir. Kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, kucaklayıcı bir anlayışla yola kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kocaeli Üniversitesi, GTÜ ve KYK yönetimi ile sağlıklı bir irtibat kurmak, sorun ve talepleri aktarabilmek için yapıcı bir dil kullanmaya devam edeceğiz. Fakat bu yaklaşım tarzı hiçbir zaman yönetimlere teslimiyet şeklinde olmayacaktır. Yönetim uygulamaları yanlış olduğu zaman, sesimizi yükseltmeyi de bileceğiz. Üyelerimizin hakkını korumak için ne gerekiyorsa, o yapılacaktır” dedi. 

 

 

 

 

BAŞARI ÖYKÜSÜNÜN DEVAM ETMESİ İÇİN


Akıncı sözlerinin devamında, “Bir siyasi parti oyunu ciddi ölçüde arttırır ve hatta oyların yarıdan fazlasını alırsa, o parti başkanını kimse başarısız bulmaz ve liderliği tartışma konusu olmaz. Ancak başarısızlık varsa, görevi bırakması talep edilir. Şüphesiz eksiklerimiz oldu. Elde edilen tecrübeler ile bu hataların minimuma indirilmesi mümkündür. İnsanın olduğu ve iş yapılan yerde hatanın olması kadar doğal bir şey olamaz. Eğitim-Bir-Sen 2 Nolu Şube bir başarı öyküsüdür ve bu başarı öyküsünün devam etmesi için birlikte çalışmaya devam etmek zorundayız. Delegelerimizin iradelerini saygı ile karşılıyorum” ifadelerini kullandı. 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA