Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.04.2019 SAAT 14:00:03
Advert
 
Advert

Akıncı delegelerle buluştu

Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Mevcut Başkanı Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı, KOÜ Umuttepe Sosyal Tesisleri Kardelen Restoran’da tanışma ve kaynaşma yemeğinde delegelerle bir araya geldi
Akıncı delegelerle buluştu

Arif BULUT  -EĞİTİM-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen programa; Memur Sen’e bağlı sendikaların başkanları ve şube delegeleri katıldı. Programda konuşan Şube Başkanı Akıncı, “Üyelerimiz ve onların taleplerini çok önemsiyoruz. Üyeler olmadan, sendika olamayacağına göre, üyelerin meşru taleplerinin peşinde koşmak bizim en büyük önceliğimiz olacaktır. Şubenin kurumsallaşması tamamlanarak, daha sağlıklı iletişim ve iş bölümü ile sorunlara profesyonel bir anlayışla yaklaşım sağlanacaktır. Bu bağlamda şubemizin kurumsallaşması adına yeni dönemdeki çalışmalarımız arasında sendikamızın web sayfasında tüm üyelerimizin ulaşabileceği öneri şikayet ve talep formları oluşturulacak ve bu başvuruların değerlendirilmesi için bir komisyon kurulması planlanmaktadır” dedi.

 

 

 

DIŞLAMADAN YOLA DEVAM EDECEĞİZ


Programda konuşan Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı, “Bir başarı öyküsü olan Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube'yi daha iyi bir noktaya taşımak yine bizim elimizdedir. Kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, kucaklayıcı bir anlayışla yola kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kocaeli Üniversitesi, GTÜ ve KYK yönetimi ile sağlıklı bir irtibat kurmak, sorun ve talepleri aktarabilmek için yapıcı bir dil kullanmaya devam edeceğiz. Fakat bu yaklaşım tarzı hiçbir zaman yönetimlere teslimiyet şeklinde olmayacaktır. Yönetim uygulamaları yanlış olduğu zaman, sesimizi yükseltmeyi de bileceğiz. Üyelerimizin hakkını korumak için ne gerekiyorsa, o yapılacaktır” dedi. 

 

 

 

 

BAŞARI ÖYKÜSÜNÜN DEVAM ETMESİ İÇİN


Akıncı sözlerinin devamında, “Bir siyasi parti oyunu ciddi ölçüde arttırır ve hatta oyların yarıdan fazlasını alırsa, o parti başkanını kimse başarısız bulmaz ve liderliği tartışma konusu olmaz. Ancak başarısızlık varsa, görevi bırakması talep edilir. Şüphesiz eksiklerimiz oldu. Elde edilen tecrübeler ile bu hataların minimuma indirilmesi mümkündür. İnsanın olduğu ve iş yapılan yerde hatanın olması kadar doğal bir şey olamaz. Eğitim-Bir-Sen 2 Nolu Şube bir başarı öyküsüdür ve bu başarı öyküsünün devam etmesi için birlikte çalışmaya devam etmek zorundayız. Delegelerimizin iradelerini saygı ile karşılıyorum” ifadelerini kullandı. 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8112 TL 5.7880 TL
Euro
EURO
6.5348 TL 6.5088 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA