Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert Advert
TARİH 16.11.2018 SAAT 15:36:56
Advert

OKFED çatısı altında birleşiyorlar

Otomobil Kiralamacıları Federasyonu (OKFED) üyeleri Konak Kafe Restoran’da gerçekleştirilen tanışma programında bir ara geldi. Programda konuşan OKFED İl Başkanı Güray Karalı “Üyelerimize yönelik başlattığımız çalışmalarla şimdiden Rent A Car kaskosu ve yedek parça hizmetlerinde büyük indirimler sağladık” dedi.
OKFED çatısı altında birleşiyorlar

Geçtiğimiz Nisan ayında Ankara’da kurulan Otomobil Kiralamacıları Federasyonu(OKFED)’in Ağustos ayında ilimizde faaliyetlerine başlayan OKFED İl Başkanlığı tarafından Yenikent Konak Kafe Restoranda üyelerle tanışma programı düzenlendi.  Programda konuşan OKFED İl Başkanı Güray Karalı “ Yeni kurulan federasyonumuz çatısı altında hep birlikte güzel işlere imza atacağımızı düşünüyoruz.  Sorunlarımızı iyi biliyoruz ve bu sorunlar bir ve beraber olarak aşacağız. Üyelerimize yönelik başlattığımız çalışmalarla şimdiden Rent A Car kaskosu ve yedek parça hizmetlerinde büyük indirimler sağladık. Hedefimiz tüm Kocaeli’nde ki arkadaşlarımızla federasyonumuz çatısı altında buluşmak” dedi. 

 

 


ÜYELİK ÜCRETİ VE AİDAT TALEP ETMİYORUZ


Üyelerle tanışama programda konuşan OKFED İl Başkanı Güray Karalı “ Bizler ekmeğimizi bu meslek üzerinden kazanıyoruz. Sorunlarımız, sıkıntılarımız her zaman ortak olmuştur. Bu sorunlarımızı daha kolay ve kalıcı bir şekilde çözmenin yolu bir ve beraber hareket etmekten geçiyor. Geçtiğimiz Nisan ayında kurulan ve faaliyetlerine başlayan federasyonumuz OKFED sayesinde bir çatı altında bir araya gelerek sorunlarımızı daha hızlı ve güçlü bir şekilde çözebilmeyi hedefliyoruz. Her geçen gün arttırmayı planladığımız üye sayımızla birlikte daha da güçlenerek yolumuza devam edeceğiz. Bu anlamda konfederasyon olana kadar üyelik ücreti ve aidat talep etmiyoruz” dedi. 


BÜYÜK İNDİRİM SAĞLADIK


Sözlerine devam eden Karalı “ Mesleğimiz aynı olduğu için sorunlarımızda aynı. Bu sorunları çözmenin yolu da üye sayımızı arttırarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmekten geçiyor. Şimdiden üyelerimize araç kaskosu konusunda büyük indirim sağladık. Amacımız Kocaeli genelindeki tüm Rent A Car’ları bir federasyonumuz çatısı altında toplamaktır. Biz bu yola birlikten kuvvet doğar diyerek çıktık ve tüm üyelerimizin bu yolda desteklerini bekliyoruz” dedi. 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3589 TL 5.3375 TL
Euro
EURO
6.0765 TL 6.0523 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA