Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.04.2019 SAAT 13:55:16
Advert
 
Advert

80 yıldır her gün özlüyoruz

Kurtuluş Savaşı’nın kahramanı, Büyük Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, fikirleriyle yolumuzu aydınlatan Büyük Önder Atatürk’ü sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde özlem, saygı ve minnet duygularımızla anıyoruz
80 yıldır her gün özlüyoruz

KALBİMİZDE YAŞIYOR

 

GAZİ Mustafa Kemal Atatürk’ü tam 80 yıl önce sonsuzluğa uğurladık. Atatürk, sadece bir kurtuluş destanının en büyük kahramanı olarak değil, ülkemizi çağdaşlığa ve aydınlığa taşıyan bir lider olarak da Türk milletinin kalbinde sevgi yumağına sarılı bir halde yaşıyor. Onun ışığı hala ilk günkü parlaklığıyla yolumuzu aydınlatıyor.

 

O’NU ANLAMA GÜNÜ


10 Kasım tarihi uzun zamandır bir yas günü değil Büyük Önderi anlama günü. Atatürk'ü anlamak onun fikirlerini çok iyi bilerek uygulamaktan geçer. O'nun hayatını, ilkelerini ve bizden yapmamızı istediği şeyleri, bilimsel olarak ortaya koymak ve uygulamak, her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının  birinci vazifesi olmalıdır. 

 

ÖZLEMLE ANIYORUZ


Geleceği aydınlatan fikirleri ve dünya görüşü ile yüzyılın yetiştirdiği bir dahi olarak tarihe geçen Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği noktaya gelebilmek için azimle çalışacağız. 
Parçalanmış bir devleti yeniden ayağa kaldıran, ve Büyük Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Mustafa Kemal Atatürk’ü özlem, saygı ve minnetle anıyoruz. 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8112 TL 5.7880 TL
Euro
EURO
6.5348 TL 6.5088 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA