Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert Advert
TARİH 19.11.2018 SAAT 14:59:28
Advert

80 yıldır her gün özlüyoruz

Kurtuluş Savaşı’nın kahramanı, Büyük Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, fikirleriyle yolumuzu aydınlatan Büyük Önder Atatürk’ü sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde özlem, saygı ve minnet duygularımızla anıyoruz
80 yıldır her gün özlüyoruz

KALBİMİZDE YAŞIYOR

 

GAZİ Mustafa Kemal Atatürk’ü tam 80 yıl önce sonsuzluğa uğurladık. Atatürk, sadece bir kurtuluş destanının en büyük kahramanı olarak değil, ülkemizi çağdaşlığa ve aydınlığa taşıyan bir lider olarak da Türk milletinin kalbinde sevgi yumağına sarılı bir halde yaşıyor. Onun ışığı hala ilk günkü parlaklığıyla yolumuzu aydınlatıyor.

 

O’NU ANLAMA GÜNÜ


10 Kasım tarihi uzun zamandır bir yas günü değil Büyük Önderi anlama günü. Atatürk'ü anlamak onun fikirlerini çok iyi bilerek uygulamaktan geçer. O'nun hayatını, ilkelerini ve bizden yapmamızı istediği şeyleri, bilimsel olarak ortaya koymak ve uygulamak, her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının  birinci vazifesi olmalıdır. 

 

ÖZLEMLE ANIYORUZ


Geleceği aydınlatan fikirleri ve dünya görüşü ile yüzyılın yetiştirdiği bir dahi olarak tarihe geçen Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği noktaya gelebilmek için azimle çalışacağız. 
Parçalanmış bir devleti yeniden ayağa kaldıran, ve Büyük Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Mustafa Kemal Atatürk’ü özlem, saygı ve minnetle anıyoruz. 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3589 TL 5.3375 TL
Euro
EURO
6.0765 TL 6.0523 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA