KENTAyhan Varol İzmit Belediyesi’nde
Ayhan Varol İzmit Belediyesi’nde
24.07.2015 18:00:00 Tarihinde Eklenmiştir. 

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, 4 müdürlükte rotasyona yaptı. 3 müdürünün yerini değiştiren Doğan, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne Büyükşehir’den Ayhan Varol’u getirdi

 

Süriye ÇATAK TEK – İzmit Belediyesi’nde 4 müdürlükte görev değişikliği yapıldı. İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü İbrahim Dizman, Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Şener, Park Bahçeler Müdürü Hakan Yıldız’ın müdürlükleri değiştirilirken, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı Temizlik İşleri Şefi olan GKD’nin eski başkanı Ayhan Varol getirildi. Rotasyonu yapan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, tüm müdürlerin değerli ve başarılı olduğunu, önümüzdeki günlerde yeni bir değişim olmayacağını belirtti.

 

YENİ MÜDÜRLÜK KURULDU

İzmit Belediyesi’nde yapılan rotasyonla Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü İbrahim Dizman Temizlik İşleri Müdürlüğüne, Park ve Bahçeler Müdürü Hakan Yıldız Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne getirilirken, Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Şener, yeni kurulan Kırsal Hizmetler Müdürlüğüne getirildi. Yapılan rotasyonda en dikkat çeken isin GKD’nin eski Başkanı Ayhan Varol oldu. Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı Temizlik İşleri Şefi olarak çalışan Varol, İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevine getirildi.

 

ROTASYONA İHTİYAÇ DUYDUK

Yapılan değişimi rotasyon olarak değerlendiren İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, sürekli ay görevde olmanın iş körlüğü getirebileceğini ve bu nedenle müdürlerin sadece işlerinin değiştirildiğini kaydetti. Rotasyona ihtiyaç duyduklarını belirten Doğan, “Arkadaşlarımızın tecrübelerini yeni alanda kullanmalarını istedik. Aynı görevde olmak bazen iş körlüğüne neden olabilir. Yenilenme ve enerjide tazelenme yaptık. Her bir arkadaşımız değerli ve kendi işlerinde başarılılar. Yeni görevlerinde de başarılı olacaklarına inanıyorum” dedi.

 

 

Bu Haber 919 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
MİA meclisten geçti
İzmit Lisesi mezunları bir araya geldi
Ekmek için karar önümüzdeki hafta
İzmit’in sorunlarını konuşmak için bir araya geldiler
Trafik ışıklarına dikkat