KENT51 kişi son anda hayata döndü
51 kişi son anda hayata döndü
7.09.2015 12:00:00 Tarihinde Eklenmiştir. 

Can Kurtaran Timleri bu hafta 51 kişiyi son anda boğulmaktan kurtardı

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin sahillerde görev yapan Hayat Kurtarma Timleri yine hayata kurtarmaya devam ediyor. Timler bu hafta Cebeci, Kumcağız, Sarısu ve Bayramoğlu’nda 51 boğulma vakasına anında müdahale etti.

 

SON ANDA HAYATA DÖNDÜLER

Büyükşehir Belediyesi’nin Bağırganlı, Sarısu, Seyrek, Bayramoğlu, Kumcağız ve Cebeci Sahilleri’nde vatandaşların can güvenliği için hizmet veren Can Kurtarma Timleri bu hafta da 51 kişiyi boğulmaktan son anda kurtardı. Ekipler Cebeci’de 28, Kumcağız’da 10 Sarısu’da 2 ve Bayramoğlu’nda 11 kişiyi hayatta tuttu.

 

 

SAĞLIK EKİPLERİ DE ORDA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi KOSKEM, Kocaeli sahillerinde cankurtaranlık hizmetini sürdürürken Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ambulans Birimi de sıcaktan etkilenen, sahillerde rahatsızlanan çok sayıda vatandaşın yardımına koşuyor. 138 vatandaş Büyükşehir Belediyesi sağlık ekiplerinin ambulans hizmetinden yararlandı.

 

 

Bu Haber 215 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Derince’de bayramlaşmaya Bakan Işık katılıyor
Kent meydanı ve katlı otopark için ilk adım atıldı
Banka önlerinde KPSS kuyruğu
İzci Olimpiyatları başlıyor
İnşaat Mühendisleri Bilim Merkezi’nde
 Türkiye’nin en büyük endüstriyel dönüşüm projesi olan Kocaeli Bilim Merkezi her yaştan Kocaelilinin ilgisini çekiyor. Eski Seka Kağıt Fabrikası’nın restor...