Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert Advert
TARİH 15.12.2018 SAAT 17:49:40
Advert

Amatörlere önem veriyoruz

Amatörlere önem veriyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, KASKF Başkanı Murat Aydın’ı ziyareti sırasında yaptığı açıklamada “Amatör sporun yaygınlaştırılması için canla başla çalışan, tesisleşmeye önem veren ve küçük yaşlardan itibaren gençlerimize spor yapmanın önemini anlatmada büyük gayretleri olan KASKF yönetimiyle stratejik ortağız” dedi.

SPOR YAPAN GENÇLİK

Çocukların, gençlerin ve kadınların sporla tanışması için yapılan projelere destek veren KASKF yönetimini tebrik eden Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, “Büyükşehir Belediyemizin kadroları ve KASKF yönetimi ile yüksek bir işbirliği içerisindedir. Bu da kentimizdeki spor yatırımlarının artmasına vesile olmaktadır. KASKF yönetiminin kentimizin amatör sporunda ki gelişimine verdiği katkı ve destek içinde teşekkür etmek isterim. KASKF, Büyükşehir Belediyemizin Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı ile Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar yönetiminde ki devletimizin tüm sporla ilgilenen kadroları tek bir hedef doğrultusunda ilerlemektedir. İşte bu hedef donanımlı ve düşünen nesillerle birlikte spor yapan bir gençliktir” dedi.

MURAT AYDIN’DAN TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesi’nin amatör spora yaptığı yatırımlar nedeniyle ilimizde tesisleşmede çok büyük ilerlemeler kat ettiklerini belirten KASKF Başkanı Murat Aydın, “Amatör sporun dertleriyle yakından ilgilenen bir Büyükşehir Belediye Başkanımız var. İbrahim Başkanımıza bizlere verdiği destek için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.  Ziyarette gerçekleşen görüşme karşılıklı yapılan  fikir alışverişinin ardından sona erdi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Spor haberleri
Advert
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3887 TL 5.3672 TL
Euro
EURO
6.0956 TL 6.0713 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA