Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 24.01.2019 SAAT 10:28:22
Advert
 
Advert

Derince Eğitim’de sürpriz değişim

Derince Eğitim’de sürpriz değişim

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş’e Sağlık Bakanlığı tarafından Darıca Farabi Devlet Hastanesi başhekimliği teklif edildi. Güneş’in ardından boşalacak göreve Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın atanacak

Süriye ÇATAK TEK  - İL Sağlık Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği ve Halk Sağlığı İl Müdürlüğü’nün, İl Sağlık Müdürlüğü çatısı altında toplanmasının ardından yeni sistemde hastanelerin başhekimlerinin değişip değişmeyeceği merak konusu oldu. Değişim ile ilgili ilk sinyal Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden geldi. Başhekim Doç. Dr. Mustafa Güneş’e Sağlık Bakanlığı tarafından başka bir görev teklif edildi. Güneş, yakında eğitim ve araştırma hastanesi olması planlanan Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne atanacak.

DERİNCE’YE ŞAŞKIN

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Mustafa Güneş’e Sağlık Bakanlığı tarafından Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne getirilmek için görev teklif edildi. Yeni görevin ardından Güneş’in yerine yine ‘doçent’ unvanına sahip bir doktorun atanması gerekiyor. Yeni başhekimlik için Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Klinik Şefi Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın’a görev teklif edildi. Atamalar Sağlık Bakanlığı’na gönderilirken onaylanması halinde her iki başhekim de yeni görev yerlerinde göreve başlayacaklardır.  

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA