Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 23.03.2019 SAAT 00:15:06
Advert
 
Advert Advert Advert

Kocaeli’de staj yaptılar

Kocaeli’de staj yaptılar

Romanyalı öğrenciler, stajlarını Kocaeli Devlet Hastanesi'nde yaptı. 3 hafta ülkemizde kalan öğrenciler, Türkiye'de staj yapmaktan memnun olduklarını söyledi

Süriye ÇATAK TEK - ERASMUS Plus KA1 Öğrenci Staj programı çerçevesinde İzmit Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin davetlisi olarak Kocaeli’ye gelen, Romanya Bükreş’teki sağlık meslek lisesinin öğrencileri Kocaeli Devlet Hastanesi’nde stajlarını tamamladı. Öğretmenleri İrina Stanciu ve 10 öğrenci 3 hafta süren stajlarının ardından Devlet Hastanesi yöneticilerine ve baktıkları hastalarla vedalaştı.

TÖREN YAPILDI

Geçtiğimiz cuma günü hastane çalışanları ve hastaları ile veda ene Romanyalı öğrenciler için tören düzenlendi. Törene İzmit Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi meslek dersi öğretmeni Leyla Demir, Kocaeli Devlet Hastanesi Müdür Yardımcıları Dilek Şener ve Zühal Gümüştopuz katıldı. Kişisel ve mesleki becerilerin artırılması amacı ile Türkiye’ye gelen öğrenciler gördükleri ilgi ve verilen eğitimden çok memnun olduklarını belirtti.

MUTLU AYRILDILAR

Türkiye’de bulunmaktan büyük memnuniyet duyduklarını söyleyen öğrenciler, Kocaeli’de bulundukları sürekçe kendilerine ev sahipliği yapan İzmit Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yılmaz Yiğit ile öğretmenlerine, Kocaeli Devlet hastanesi yetkili ve çalışanlarına teşekkür etti. Romanyalı Öğretmen İrina Stanciu, Kocaeli Devlet Hastanesi’nde verimli bir staj dönemi yaşandığını belirtip, Romanyalı öğrencilerin stajlarını en iyi yaptıkları ülkenin Türkiye olduğunu söyledi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Genel haberleri
Advert
Anket
İzmit Belediye Başkanlığı seçimlerinde hangi adaya oy vereceksiniz?
Azize Sibel Gönül
Fatma Kaplan Hürriyet
Ahmet Özen
Hülya Yıldırım
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.5456 TL 5.5235 TL
Euro
EURO
6.2837 TL 6.2586 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA