TARİH 22.03.2018 SAAT 11:15:58

24.02.2018 Cumartesi - 15:18

11 Mart’ta gerçekleşecek olan Kocaeli Emlakçılar ve Esnaf Sanatkarlar Odası seçimleri öncesi Kocaeli Emlakçılar Derneği Başkanı Alpay Hacıoğlu, Antikkapı Restaurant’ta düzenlediği toplantıyla adaylığını açıkladı

Soner GÜLEZER – KOCAELİ Emlakçılar Derneği Başkanı Alpay Hacıoğlu, 11 Mart’ta yapılacak olan Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Oda’nın ilk seçimlerinde de adaylığını koyan Hacıoğlu, Ahmet Pekin’e karşı 7 oy fark ile seçimi kaybetmişti. Antikkapı Restaurant’ta düzenlediği toplantı ile adaylığını açıklayan Hacıoğlu, “Sektörde yapmış olduğum çalışmalara devam edeceğim. Kocaeli bir metropol olmak üzeredir. Ekonomide, eğitimde her konuda oldukça gelişiyor. Gayrimenkul anlamında talep gösteren ve gören bir kentiz” şeklinde konuştu.

SEKTÖRÜN KANAYAN YARASI

“Bizler emlak sektöründe sizlerin sıkıntılarını gidermesi adına Kocaeli Emlakçılar Derneği’ni kurduk. KEMDER olarak çok iyi çalıştık” diyen Hacıoğlu, “Bundan 15 yıl önce kurucu başkanımız Ünal Emre ‘Emlakçılar Derneğini kuracağız’ dediğinde ona herkes gülmüştü. Biz de Kocaeli’de Emlakçılar Odasını kuracağımıza söz vermiştik ve kurduk. Yine bu salonda 11 Mart’ta kongre yapacağız. Dostluk ve kardeşlik içinde kongreyi gerçekleştireceğiz. Sizden destek istiyorum. Şimdi burada sizlerin huzurunda söz veriyorum; sektörümüzün kanayan yarası olan sorunu çözeceğiz. Herkes emlakçı dükkanı açamayacak. Sektörümüze karşı yasal bir kanun ile bunu güvence altına alacağız” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.