TARİH 25.03.2018 SAAT 08:24:44

20.06.2017 Salı - 14:43

Derince Birlikspor tarafından bu yıl üçüncüsü merhum İbrahim Erkul anısına düzenlenen futbol turnuvası önceki gün düzenlenen ödül töreninin ardından sona erdi

Vedat TEKİN – Derince Birlikspor sporcular arasında birlik ve beraberliği sağlamak, aynı zamanda sezonun sona ermesi nedeniyle futbolcuların performansını koruması için Ramazan nedeniyle organize etmiş olduğu ve hayatını kaybeden yönetici İbrahim Erkul anısına düzenlenen Derince Birlikspor Ramazan futbol Turnuvası önceki gün alt yapı tesislerinde oynanan final maçları ve ödül töreni ile sona erdi.  

SPONSOR DESTEĞİ

Üç grupta 13 takımın büyüklerde mücadelesinde şampiyonluğu Birazhırss ve küçüklerde şampiyonluğu Real Birlik elde etti. Büyükler takımından Çift Dikiş takımından Fatih Durdurmuş altı maçta 38 gol atıp gol kralı oldu. Önceki gün yapılan ödül töreni sonrasında dereceye giren sporculara Derince Birlikspor Başkanı Yakup Deniz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından büyüklerde her sporcuya 100 TL ve küçüklerde her sporcuya 50 TL mağazadan alış veriş çeki verildi. Turnuvaya sponsor olarak Rıza Yıldız, Eyüp İçen, Metin İçen ve Kipa Cashmere Mağazaları destek verdi

İLGİ BÜYÜK OLDU

25 gündür süren Derince Birlikspor Ramazan futbol turnuvası ödül törenine Derince Birlikspor Başkanı Yakup Deniz, Derince Birlikspor eski Başkanlarından Cevat Aygün,  Belediye Derincespor Başkanı Talip Yeşilyurt, AK Parti Derince İlçe Başkan Yardımcısı Barış Durdağ, Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Karadaş ve başkan yardımcısı İbrahim Yılmaz,  Derince Sırrıpaşa Mahalle muhtarı Hülya Yıldırım ile eşi Atilla Yıldırım katıldı.

PLAKET VERDİLER

Ödül töreninde Derince Birlikspor’un ilk antrenörü Salih Taşcı ve Ahmet Arslantaş, ile davetliler katıldı. Turnuvaya hayatını kaybeden İbrahim Erkul’un kardeşleri Celal ile Selim Erkul oğlu İsmail Erkul ve torunu İbrahim Sadri Erkul katıldı. Derince Birlikspor sosyal tesislerinde yapılan ödül töreninde Erkul ailesi turnuvayı düzenlemeleri nedeniyle Derince Birlikspor Başkanı Yakup Deniz ve yönetim kuruluna plaket verdi.

Ödül Töreni

BÜYÜKLER GOL KRALI

Çift Dikiş takımından Fatih Durdurmuş yerine Hasan Cancı ödül aldı

KÜÇÜKLER GOL KRALI

İçeride takımından Orhan Aydın

BÜYÜKLER EN İYİ OYUNCU 

Birizhırss takımından Lütfü Can Alemdar

KÜÇÜKLER EN İYİ OYUNCU

Çardaklar City takımından Yunus Emre Kazan

EN İYİ TAKIM İSMİ

Olimpik Limon takımı (İlkay Güç)

EN CENTİLMEN

Atletico Derince takımından Emirhan Temel ve Yenikent FC takımından Emirhan Cebe

EN ÇOK MAÇ İZLEYENLER

Hacı Hüseyin Çelebi ve Tolga Bulsu

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.