TARİH 24.03.2018 SAAT 07:07:49

26.06.2017 Pazartesi - 14:34

Derince’de meydana gelen  trafik kazasında, 1 kişi hayatını kaybetti. Kaza ile ilgili ortaya atılan iddialar  üzerine emniyet  olayın kaza mı yoksa cinayet mi olup olmadığını araştırmaya başladı

Abbas  ÇAKAR – Edinilen bilgilere ve iddialara göre;  Derince D-100 Karayolu üzeri üst geçit mevkiinde,  önceki akşam ilginç bir olay yaşandı.  İddilara göre  aynı istikamette seyir halinde olan 2 araç bilinmeyen bir nedenden birbirlerine yaklaşınca sürtme meydana geldi. Araçlarda hafif  hasar oluştu.Araç larda bulunan şahıslar arasında  kısa süreli bir tartışma yaşandı. Ardından   kazaya karışarak yola devam eden   araç, olaya karışan diğer araç tarafından takibe alındı.  Yine iddialara göre  takipte olan araç  Derince Üstgeçit mevkiinde direksiyonunu  diğer araca kırarak çarptı.  Bu esnada  Aydın Yerebatan isimli şahıs  yaralandı ve kaldırıldığı Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat etti. 

GÖZALTI VAR

Kaza sonrası emniyet güçlerinin kazaya karışan diğer  aracın sürücüsü ile birlikte 3 kişiyi ifadelerine başvurmak üzere gözaltına aldığı,  kazada herhangi bir kasıt  olup  olmadığının  tespit edilmesi için kamera kayıtlarının izlendiği iddia edildi.

HEREKE’DE TOPRAĞA VERİLDİ

Körfez Hereke Kışla Düzünde ikamet eden Evli ve 2 çocuk babası TIR şoförü  Aydın Yerebatan’ın cenazesi  yapılan adli işlemler sonrası  yakınları tarafından alınarak  Hereke Kışladüzü camiinde kılınan ikindi namazı sonrası Hereke Mezarlığında toprağa verildi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.