Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 21.02.2019 SAAT 05:44:11
Advert
 
Advert Advert

Neden gayrimenkul danışmanı ile çalışmalıyım?

 

Son zamanlarda müşterilerimden sıklıkla duyduğum bu soruyu, siz okurlara kapsamlı bir şekilde açıklamak isterim.

Esasen “Neden sahibinden değil de gayrimenkul danışmanı ile çalışılmalı?” sorusunun cevabı son derece basittir. Çünkü her işin bir uzmanı vardır. Gayrimenkul danışmanları ise emlak sektörünün uzmanıdır. İşin uzmanı ile çalışmak ise en doğru ve en karlı sonucun elde edilmesi demektir.

Emlak konusundaki yetersiz bilgi yatırımlarınızı kara değil aksine zarara çevirir –şayet kadir gecesi doğmadıysanız eğer- zarar kaçınılmazdır.

Gayrimenkul danışmanı, gayrimenkul alım-satım ya da kiralama işlemlerinizi hatasız ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Bu durum size ekstra kar, zaman tasarrufu ve doğru kararlar kazandıracağı için tercih sebebidir.

Bu açıdan bakıldığında gayrimenkul danışmanları sanıldığının aksine müşterisine her koşulda yarar sağlar.

İşin uzmanı olmanın daha doğrusu işin uzmanı ile çalışmanın bir diğer getirisi ise işlerinizin en kısa yoldan ve hızlıca halledilmesidir. Gayrimenkul danışmanı sayesinde bilmediğiniz prosedürlerle uğraşmayıp, zaman kaybetmeyip,  gayrimenkul işlemlerinizin tamamlandığını görürsünüz.

Hele ki piyasa bilgisi yüksek, sektörde her anlamda varlığını sürdüren, köklü gayrimenkul firmaları ile çalışmanın yararları saymakla bitmeyecek türdendir. Örneğin;  sahibinden gayrimenkul satın alırken tek boyutlu bakış açısı ile hareket edersiniz. İyi bir gayrimenkul firması ise size birbirinden farklı bakış açıları sunup, seçim hakkınızı çeşitlendirirken yatırımınızı en doğru şekilde yapmanızı sağlar.

Tüm bunların yanı sıra işlemleriniz son derece şeffaf ilerlediğinden ilerleyen dönemlerde gayrimenkul danışmanınızdan gayrimenkulünüzle ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi rahatlıkla öğrenebilir ve ona göre aksiyon alabilirisiniz.

Kısacası gayrimenkul sektörünün geliştiği, değiştiği ve çeşitlendiği şu dönemde, piyasayı çok iyi bilen biri, tüm gayrimenkul işlemleri için olmazsa olmaz bir gereklilik arz etmektedir. Nokta atışı yapacağınız yatırımlar ya da uzun birikimleriniz sonucu alacağınız ev için konuyahakim bir uzmandan daha iyisi düşünülemez.

Her zaman söylediğim gibi profesyonel bir hizmet hem paranızın hem de zamanınızın değerini bilir.

 

Kalın sağlıcakla…

Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3139 TL 5.2927 TL
Euro
EURO
6.0270 TL 6.0030 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA