Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 22.01.2019 SAAT 10:02:29
Advert
 
Advert

Kim hatalı, kim cahil?..

Geçen hafta boş konuşanlardan evrak istedim. Gelen giden yok çünkü ispatlayabilecek hiç bir şeyleri yok. Yazık akıl hocaları da kurtaramadı onları. Ne oldu, başkan oldun ya konuşulanlar unutulacak mı zannediyorsun? Hayır unutulmayacak tabii hepsi zamanla ortaya çıkacak ve her şey anlaşılacak. Her konuşulanın iftira ve yalan olduğunu tek tek ben ispatlayacağım. Hodri meydan dedim boşuna demedim.  Hazırladım evraklarımı yayınlamak için hepsini bir bir açıklayacağım. O koltukta bakalım rahat oturabilecek misin?

Hayırdır; Bir buçuk yıl boyunca tanımadınız, Ne oldu da hepiniz KEO’cu oldunuz birden bire…

Allah aşkına güldürmeyin beni daha düne kadar odanın yolunu bilmeyen hatta daha oda olduğunu bilmeyenler bugün KEO’cu olduk diyor. Birlik beraberlik mesajı, yazısı yayınlıyor. İki senedir neredeydiniz siz? Ne Ahmet’çiyiz, ne deAlpay’cıyız artık KEO varmış bak sen. Oda yeni kuruldu da benim mi haberim yok? Çok yazık..

Tüm üyelerimize atkı yaptırdık üzerine sadece Kocaeli Emlakçılar Odası yazdırdık, sırf ayrı gayrı olmasın diye. Ne yaptılar? Bizler taktık diye masadan atkı alıp takmaya tenezzül etmeyenler, seçimi kazandıktan sonra atkı taktı. Başta Hacıoğlu atkı taktı. Sizler anca seçimi kazanınca KEO’cu olursunuz.  Kaybetseydiniz KEMDER’ci kalırdınız. Kazanınca KEO’cu oldunuz,herkes gördü.

Kemder ne olacak diye soranlara naçizane fikrimi söyleyeyim;

Şimdi kapatırlarsa o kadar şişirdiler ayıp olur. KEO’yu kazandık KEMDER’i hiçe saydılar derler aman olmasın deyip açık tutmaya devam edecekler.

Daha önce kendi aralarında nasıl seçim yapıp birbirlerine oy kullanarak başkan yaptılarsa, aynı şekilde KEO’da listeye giremeyenlerin gönlünü almak için oraya yönetime koyarlar. Aralarından bir başkan çıkartırlar. Maksat muhabbet olsun. Varlığı yeter derler. Tabi benim naçizane görüşüm. İzleyip göreceğiz.

Hatalı cahil insan küfür edermiş bak sen..!

Ben konuşmuyorum. Sırlarım bende kalır. Rahat olun. “Yılların emlakçısıyım” diyen muhteremler bu kadar küçülmeyin. Sizlerin eşi, çoluğu çocuğu var. Benim yerimde siz olsanız ne yapardınız?Haksızlığa göz mü yumardınız? Çok merak ediyorum.  Boş konuşmayın kendi reklamınız için kul hakkına girmeyin! Helallik almak için çok uğraşırsınız. Helallik vereni bulursanız tabi…

Bu oda kurulduğundan beri hiç kimsenin menfaati için yönetilmedi. Bunu iyi bilin! İnşallah bundan sonrada öyle devam edebilir. Ey saygıdeğer meslektaşım; başkanımı arayıp “Size destek veririm, ama kurslarda ben eğitim vermek istiyorum.” şartını koşarken KEO’cuydun. “Bu eğitimler üniversitede hocalar varken sana bana mı kaldı” dediğimizde KEMDER’ci oldun. Hayırdır? Söz mü verdiler “Eğitimlerde emlakçılardan hoca yaparız” mı dediler de haklıyı haksızı alkışladın? Emin ol yine eğitim veremeyeceksin. Menfaatin için kullanamayacaksın.  Yönetim durmazsa karşında, ben varım! Zaman bize herşeyi gösterecek…

Hep beraber takip edip göreceğiz. Kim hatalı, kim cahil, kimler menfaatçi öğreneceğiz.

Bu seçimin galibi de var tabi ki takdir etmek lazım.

Hırsı uğruna bizi bile ezen geçen, benim gibi haksızlığa tahammül edemeyen. İnanıyorum bu durumdan kendisi bile mutlu değil bence. Onu da açıklayacağım. Zamanla beni okumaya devam edin.

Tüm gerçekler artık bende. Herkes konuştuklarının ya cevabını ya da hesabını verecek.

Kalın sağlıcakla.

Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3546 TL 5.3332 TL
Euro
EURO
6.0914 TL 6.0671 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA