Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.04.2019 SAAT 11:47:02
Advert
 
Advert

Emlak piyasası…

Emlak piyasası düşen konut faiz oranlarının yeniden yükselmesiyle birlikte yakın geçmişindeki durağan dönemine hızlıca geçiş yaptı.  Bilindiği üzere faizlerin yüksek olması gayrimenkul alacak olan müşterileri, doların yüksek olmasıise müteahhitleriiçinden çıkılmaz bir duruma sokuyor. Bunun yanı sıra ekmeğini gayrimenkul alım-satımı ile kazanan emlakçılar ise her anlamda zor durumda…

Kriz hayatın gerçeğidir!

Peki ne yapmalı?

Piyasa kötü, faizler yüksek, dolar aldı başını gidiyor, yatırımcı endişeli, müteahhit gergin diye bu işi bırakmalı mı?

Yoksa krizi fırsata mı çevirmeli?

Elbette krizi fırsata çevirmeli!

Daha çok çalışmalı, daha çok emek ve gayret göstermeli, daha yenilikçi ve daha özverili olup işimize sahip çıkmalıyız. Kriz hayatın gerçeğidir… Hayatımızın her anında vardır ve olacaktır. Bu gerçekle barışıp hızlıca aksiyon almalı ve hem mesleğimizin geleceğini hem de kendi geleceğimizi garanti altına almalıyız…

Sektörde uzmanlaşmış işini bilen gayrimenkul danışmanları her koşulda ayakta kalıyor. Firmamın kuruluşundan itibaren ekibimle beraber çok iyi dönemler görmemin yanı sıra piyasanın şimdiki halini aratmayacak sıkıntılardan da geçtik elbette.

Bir işin cefasını çekmeden sefasını sürmek mümkün değil… Bunun her zaman bilincinde oldum ve yol haritamı ayağımın altındaki taşların keskinliğine rağmen asla değiştirmedim.

Kısacası piyasanın şuan ki durumunda meslektaşlarıma tek önerim işlerine sahip çıkarak, rehavete kapılmayıp, yol haritalarından asla şaşmamalarıdır.

“İyi ekip iyi sonuç” ilkesini baz alarak atılan her adım rekabet piyasasındaki yerimizi güçlendirecektir.

Bilgi, sabır ve özgüven adeta bir mıknatıs gibi başarıyı çeker.

Bol satışlı, başarılarla dolu bir yıl diliyorum…

 

Kalın sağlıcakla…

 

 

 

 

Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8446 TL 5.8212 TL
Euro
EURO
6.5735 TL 6.5473 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA