Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 26.05.2019 SAAT 06:56:36
Advert
 
Advert

Bu kadar merak yeter...

Geçtiğimiz hafta meslektaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine başkanımız Ahmet Pekinin listesini açıkladım. Gerçekliğine inanmayanlarda olmuş. Sağlık olsun. Onlarda haklı dört aday çıktı. Ben adayım, açıklaması yaptı. Sosyal medyadan da paylaştı. Sadece Ahmet Pekin in listesi açıklanınca doğal olarak şaşkınlık yaşandı.

Gelelim Bizim sürpriz ismimize geçen hafta yazılan listede yirmincikişiyi yazmamıştım. İstedim ki olaya biraz renk katayım. Öyle de oldu. Geçen hafta en az elli meslektaşım aradı. Tabi kimseye söylemedim. Herkes aynı anda öğrensin istedim. Şunu da belirtmek isterim ki meslek odamız için çalışan başkanımızı destekleyen sadece yirmi kişi değil bizlere ilçelerde destek veren iki yüz meslektaşımızda var.

Bizler sadece kamera önünde duranlarız. Kamera arkası oldukça yoğun ve çalışkan. Meslektaşlarımıza da göstermiş oldukları yoğun tempo için teşekkür ederim.

Başkanımız ve ekibimiz listede olması gereken isimler için gerçekten çok özen gösteriyor. Sonuçta meslek odamızı yönetecek olan kişiler herkes tarafından sevilen ve sayılan insanlar olması gerekir. Tabi bunlar benim düşüncelerim.

 

Merakla beklediğiniz 20. Kişi…

1971 Almanya doğumlu otuzyedi yıldır Kocaeli de ikamet ediyor.işletme ve lisans mezunu, bu mesleğe ve sektöre 16 yılını vermiş. Bu meslek için önemli isimler yetiştirmiş. Meslek için Yetiştirdiği danışmanları kardeş bilmiş her zaman yanında durmuştur. Desteğini hiçbir zaman kardeş bildiklerinden esirgememiştir. Yetiştirdiği en önemli isimlerden biri manevi kardeşim Ömer Arda Tosundur. Ben onların abi kardeşliğine her zaman imrenmişimdir. Her daim böyle olsun inşallah.

Bu değerli isim Kiaport Gayrimenkul firmasının kurucusu Metin çizerdir.  Metin abimizin hemen hemen herkese küçükte olsa faydası dokunmuştur. Mesela benim üstümde bile emeği vardır.

Ben ondört yıl önce bu mesleğe başladığımda elinde kendi broşürlerini basmış fethiye caddesinde dağıtan bir emlakçı ile tanıştım. Hocası Allah rahmet eylesin. Nur içinde yatırsın. Serhat İnatalaydı. Hepimizin hocasıydı. Metin abide onun bir numaralı danışmanı idi. Fikirleri ve renkli kişiliği ile metin abi çok değişik reklamlar yapardı. Özenirdim bir gün bende senin gibi olacağım derdim. Ben reklam yapmayı broşür dağıtmayı Metin çizerden öğrendim. Onun onaltı yıl önce yaptıklarını şimdi ben yapıyorum. Yaptıklarımla da gurur duyuyorum.

Bizleri kırmayan odamızı hep beraber yönetmemizde yanımızda olduğunu söyleyen değerli insan metin çizere hoş geldin demek istiyorum. Senden öğreneceğimiz çok şey var Metin abi.

Odamızın seçimlerine bir hafta kaldı.

11 Mart 2018 Pazar günü Antikkapı da yapılacak olan seçimlerde tüm meslektaşlarımızı demokratik haklarını kullanmaya bekliyoruz.

Ahmet pekin için tek bir şey söylemek istiyorum yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Buda böyle biline..,

Kalın sağlıcakla….

Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0857 TL 6.0614 TL
Euro
EURO
6.8088 TL 6.7816 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA