Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 26.05.2019 SAAT 07:11:33
Advert
 
Advert

Seçim meçim yok…

MESLEKTAŞLARIMIZI heyecan sarmış.  Keşke meslekleri için yapılan işlerde, programlarda bu kadar heyecanlı olsalardı. Biraz olsun bize de kendilerine de faydası olurdu. Nerde boş iş var, boş muhabbet var hemen kaynatsınlar. Tabi ne yapsınlar, yapabildikleri onların da o kadar. Tabi söylediklerim sadece bu mesleğe heyecanı ölmüş olanlara. Sizlere de saygı duymak lazım.

Seçim varmış, valla benden daha iyi takip ediyorlar. Odada yönetici olmama rağmen benim haberim yok.  Seçim çalışması yapan meslektaşlarımız varmış. Çok gülüyorum. Ya yıllardır mesleğin için ne yaptın da seçim çalışması yapıyorsun merak ediyorum.  Yıllardır gerçekten meslek için uğraşmış, çalışmış meslektaşlarıma kesinlikle sözüm yok daha iyisini yapabilecek varsa hodri meydan. Keşke onların da bu süreçte mesleğimize ve odamıza katkıları olsaydı. Ne güzel olurdu. Seçim olacağı zamanda biz de odaya katkı sağladık, projeler ürettik, bizim de az da olsa katkımız oldu diyebilselerdi. Birlik beraberliği bizlere gösterselerdi. Tadından yenmezdi. Ama nerde..?

Fırsat kaçtı mı kaçmadı. Hala daha zamanınız var. Gösterin bizlere mesleğe olan sevginizi, saygınızı, emeğinizi hep beraber takdir edelim.

Bizler hala daha seçim gününe kadar mesleğimiz için neler yapabilirinizin peşindeyiz. Boş muhabbete karnımız tok.  O yüzden seçim meçim yok diyorum, neyi, kimi, ne için seçeceğiz. Seçim olacağı zaman açıklaması yapılır. Bunca emeğin karşılığı boş muhabbetse yapılacak bir şey yoktur zaten. Mesleğe yapılan ihanet vardır, ya da hizmet vardır. Takdir sizin. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Başkanımız sağ olsun soluk aldırmıyor. Yönetimde olduğumuz müddetçe çalışmalara, projelere hızla devam ediyoruz ve bu işi yapmaktan zevk alıyoruz. Yapılan projelerde Türkiye’deki iller sıraya geçmiş beklerken bizim meslektaşlarımız ne olmuş gibi bakıyorlar ya, hayretle izliyorum.  Haklarını yememek lazım belki de şoklanmışlardır.

Kocaeli’de Konut Fuarı…

KOCAELİ’de yapılacak olan 4. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nda artık biz de varız. Kocaeli Emlakçılar Odası yönetim kurulu meslektaşlarımız için inanılmaz bir fiyata anlaşma sağladı. Yıllardır gezdiğimiz ve giremediğimiz fuarda artık bizler de varız. Birlikten güç doğar. Firmasının reklamını, tanıtımını yapmak isteyen Kocaeli’nin emlak piyasasında ben varım diyen tüm meslektaşlarımızı bu fuarda aramızda görmek istiyoruz.

Bizler için ilk ve büyük bir deneyim olacağını düşünüyorum. Sonuçta bizler bu mesleği hakkı ile yapıyorsak her yerde olmalıyız.

Her zaman müteahhitler boy göstermeyecek. Gelin hep beraber bizler de birlik beraberliğimizi bir çatı altıda gösterelim. Zaman gelecek hepsinin bir gayrimenkul firması, satış temsilcisi olacak. Herkes işini yapacak. Bizler müteahhitlik yapmıyorsak onlar da satış pazarlamasını yapmayacak.

Kalın sağlıcakla….

Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0857 TL 6.0614 TL
Euro
EURO
6.8088 TL 6.7816 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA