Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 26.05.2019 SAAT 07:04:59
Advert
 
Advert

Merak edenlere…

Kocaeli Emlakçılar Odası kurulduğundan bu yana gerçekten yılların birikmiş problemlerini çözmeye devam ediyor. Meslektaşlarımızın birikmiş sıkıntılarını, özlemle beklediği birçok projeyi birer birer hayata geçiriyor. 

Bu mesleğin elle tutulur bir tarafı yokken tam da cılkı çıkmışken kurulan odamızın yaptığı çalışmaları takdir etmek lazım. 

Geçen hafta olmazsa olmaz bir hizmeti daha tanıttı odamız. Kocaeli Emlakçılar Odası’nın web sitesinin lansmanı yapıldı. 

Bu sitenin birçok özelliği var, meslektaşlarımız için çok önemli bir hazırlık yapılmış. Aralık ayı içerisinde hizmete alınacak olan bu sitede neler var diye merak edenler bu tanıtım toplantısına katıldılar. Katılmayanlar ise çok şey kaybetmiş sayılmazlar. Sonuçta site açıldığında ve kullanılmaya başlandığında ne kadar faydalı bir hizmet olduğunu anlayacağız. 

Ama ben katılmayanlar için başlıklar halinde bu sitede neler yapılacak bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.  

En önemli hizmetlerden biri, www.keo.com.tr üzerinden meslektaşlarımızın portföylerini ücretsiz girebilecekleri Portföy Yönetimi, Müşteri Yönetimi(CRM), İş Ortaklığı & Portföy Havuzu, Talep & Portföy Eşleşme, Görev / Aktivite Yönetimi, Ajanda & Takvim Yönetimi, Entegre Ofis Santral Telefonu gibi hizmetler ile birlikte üyelerimiz Oda Kurumsal Web Sitesi üzerinden, Ulusal İlan Portallarına Yönlendirme Entegrasyon, Ofis Web Sitesi (Mobil Uyumlu), Danışman’a Özel Web Site, Entegre SMS & E-mail Pazarlama, Sosyal Medya entegrasyonu, Emlak Odası Sicil Kayıt Takibi, Değerli Evrak Üretimi, Ücretsiz Seminer Yönetimi, Uzmanlık Eğitimleri Yönetimi, Organizasyon Yönetimi, Aidat ve Cari Takibi, Müşteri & İşbirliği, Tapu ve Belediye Entegrasyonu, İşlem Bildirimi & Ödüllendirme, Banka Portföyleri Satış bilgileri, Kurumsal  Diğer Portföylere erişim, Öneri ve Şikayet Yönetimi gibi birçok hizmetten yararlanacaklar. 

Bazı entegrasyon hizmetleri kurumlar ile yapılacak olan anlaşma ve yazılım gerektiren işler olduğu için, bunlar da zaman içerisinde üyelerimizin hizmetine birer birer açılacak.

Bilgisayar yazılımları işini bilenler iyi bilir ki bu gibi bir sitenin yazılımı ve yayınlanması yıllarla ifade edilebilecek bir zamanda hazırlanabilir. 

Bu konuda odamızın böyle büyük bir yazılımı üyelerimizin hizmetine sunması son derece takdire şayan bir iştir. 

Bu işleri küçümsemek, altında başka şeyler aramak ise her zaman söylediğim gibi mesleğe ve kendine ihanettir. 

Yapılan işleri eleştirmeye uğraşacağınıza, faydalanmayı denemenizi tavsiye ederim.

Gerçi bizim meslektaşlarımız zeki insanlardır. Hem faydalanmasını hem de boş konuşmasını bilenler de vardır.

Kalın sağlıcakla…

 

Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0857 TL 6.0614 TL
Euro
EURO
6.8088 TL 6.7816 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA