Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 26.05.2019 SAAT 06:54:44
Advert
 
Advert

Komik geliyor…

 

Kocaeli Emlakçılar odasında ilk gününden bugününe kadar aktif görev yapmaya devam ediyorum. Yönetimin içinde en çok eleştirenlerden biriyim. Yapılan işleri, programları ve yöneticileri devamlı eleştiririm.

 Çünkü her yapılan işin bizlere layık olmasını istiyorum.  Bununda sonuna kadar hakkım olduğunu düşünüyorum. Ben işimden ve evimden fedakârlık yapıyorum. Zamanımı harcıyorum. Maddi, manevi destek oluyorum. Dışımızdan bizi eleştirenler ne yapıyor. Boş konuşuyor.

Geçtiğimiz iki yılda odamız birçok projelere imza attı. Birçok proje gerçekleştirdi. Protokoller yaptı. Ziyaretler gerçekleştirdi. Yapılan bu programlaraüyelerimizinbirçoğu iştirak etti.  Çünkü hepsi değerli üyelerimiz ve mesleğimiz için yapılan çalışmalardı.

 Gelenler, gidenler gerçekten zamanını harcayıp katılanlar sonuna kadar eleştirsinler. İnanın şahsım adına çok sevinir ve sabaha kadar dinlerim.

 Herkesin fikri bizler için çok önemlidir. Herkes her şeyi bilemez.  Bunun bilincinde olan bir yönetim anlayışına sahibiz.

Bakın tekrar söylüyorum bu odayı eleştirmeyi en çok hak eden biri olduğumu düşünüyorum. Sonuçta bizim içimizde de var odamıza hiç bir faydası olmayan sadece boy göstermeye çalışanlar.

 Odamız üstünden prim yapmaya çalışanlarımızda vardır. Zamanla bunlarda yok olacak. Bizlere çalışan ve mesleğinin iyi bir yerde olmasını isteyen meslektaşlarımız lazım. Bunu da hiç çekinmeden söylerim.

Odamız üyelerinden hiçbir programa katılmayan meslektaşlarımızda var. Ama bu anlaşılır gibi değil. Odasının bir kere kapısını açmaya tenezzül etmeyen. Merak edipte ne yapıyorsunuz burada demeyen.

 Yapılan işlerin tanıtımlarına katılıp bakayım ne yapmışlar demeyenler, boşu boşuna konuşmayayım da bari mahcup olmayayım demezler mi kendilerine.

 Çünkü bu güne kadar hep mahcup oldunuz.

En çok eleştirenlerde bu sınıf meslektaşlarımız. Çok merak ediyorum hem hiçbir şeyden haberdar olmadan, bilgi edinmeden konuşacaksın, yazacaksın hem de insanların yüzüne pişkin pişkin bakacaksın. Gerçekten kendilerini tebrik ediyorum. Bana çok ama çok komik geliyorlar.

İnternet sitemiz Türkiye’de tek zorunuza mı gitti

Odamızın web sayfasının tanıtımını yaptık. Buna dair ayrıntıyı haftaya paylaşacağım sizlerle. Siz bu arada konuşulan ve anlatılanları dinleyin.

 Hatta sorun soruşturun, katılanlarla konuşun, katılmayanların ne düşündüğünü ve niyetlerini anlamaya çalışın.

 Yine ne balon uçuracaklarına bakacağız hep beraber. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduklarını bir kez daha tecrübe edeceksiniz.

Haftaya görüşmek dileği ile kalın sağlıcakla.

Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0857 TL 6.0614 TL
Euro
EURO
6.8088 TL 6.7816 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA