TARİH 25.03.2018 SAAT 08:23:27

20.06.2017 Salı - 22:30

KOTO tarafından düzenlenen geleneksel üye iftarına yaklaşık 2 bin 500 KOTO üyesi ve protokol üyesi katıldı. İftarda vali Hasan Basri Güzeloğlu, KOTO’nun güçlü ve köklü bir oda olduğuna dikkat çekti

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), geleneksel üye iftarı Uluslar arası fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. KOTO’nun iftarına Vali Hasan asri Güzeloğlu, AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Zekeriya Özak, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoüğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, esnaf odalarının yöneticileri ve çok sayıda kamu kurumu yöneticisi ile yaklaşık 2 bin 500 kişi katıldı.

ÇOCUKLARINIZI OKULUMUZA YAZIN

Yoğun katılımın olduğu iftarın ardından konuşan KOTO Başkanı Necmi Bulut, odanın üyelerinin davetlerine gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür etti. Görev geldikten sonra yaptıkları çalışmaları anlatan Bulut, “Göreve başladığımdan beri eğitim alanında önemli projelere imza attık. Son dönemde ilimizin başarı sıralamasında büyük bir sıçrama yapmasını sağlayan Vali hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkür ediyorum. KOTO Mesleki ve Anadolu Lisesi önümüzdeki eğitim döneminde gelişerek daha iyi e başarılı hale getirmeyi amaçlıyoruz.

KOTO GÜÇLÜ BİR ODA

Siz üyelerimizden yeni kayıt döneminde evlatlarınıza okul seçimi yaparken lisemizi tercih etmesini dikkate almasını bekliyoruz. Kadir gecesini ve yaklaşan Ramazan bayramı kutluyorum” dedi. Büyükşehir Başkan Vekili Zekeriya Özak, ise KOTO üyelerinin Kadir Gecesi ve yaklaşan bayramını kutladı. Ramazan ayını artık geride bıraktıklarını belirten Vali Hasan Basri Güzeloğlu, “Yarın kutlanacak Kadir geceniz mübarek olsun. Ticaret odamız çok köklü ve güçlü bir kurumsal kimliğimizdir. Kalkınma, gelime ve sosyal sorunların çözümünde inisiyatif alan bir odamızdır. Kendi adını taşıyan lisesi ile eğitime ciddi katkı veriyor. Destek veren tüm üyelere teşekkür ediyorum” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Hüseyin Balkaya

KOMESKOM Derneği Başkanı olarak ben bu iftardan hiç memnun kalmadım! 2 kişilik firma dahi olmayan şahıs isimlerine 12 kişilik masa ayırmışlar. Ezan okunmuş masa boş mu diyoruz dolu diyorlar.. Oysa masada 2 kişi oturuyor ve masada şahıs ismi yazıyor!! Ama biz KOMESKOM a yer ayırmadıkları için yan salonda ki Tokatlılar Derneği iftar yemeğinde açtık orucumuzu….

22.06.2017, 15:17