TARİH 20.03.2018 SAAT 14:52:02

24.06.2017 Cumartesi - 15:03

 Türk ve dünya mutfaklarından eşsiz örnekleri bir araya getiren Kuzine Restaurant’ın sahibi Burcu Yatağan, özel tariflerle donatılmış zengin menüsü ile gazetemiz Demokrat Kocaeli bünyesindeki personeli iftar yemeğinde konuk etti

Emre ARKIN – KOCAELİ’NİN gizli kalmış hazinesi niteliğindeki yöresel tatları müşterilerine sunan Kuzine Restaurant’ın sahibi Burcu Yatağan, gazetemiz Demokrat Kocaeli Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Genç, Genel Yayın Yönetmeni Adem Turgut ve gazete bünyesindeki personeli iftar programında ağırladı. Misafirlerine sıcak bir ortam sunan Kuzine Restaurant, zengin menüsüyle de ilimizin en kıymetli mekanları arasında göze çarpıyor.

OSMANLI MUTFAĞINDAN BESLENİYOR

Umuttepe Yerleşkesi yolu üzerinde bulunan Kuzine Restaurant, kış bahçesiyle birlikte yaklaşık 250 metrekarelik alanda faaliyet gösteriyor. Aynı anda 80 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip olan Kuzine Restaurant, Osmanlı mutfağının en güzel ve en lezzetli yemeklerinden oluşan bir menüye sahip. Sabah 08.00’da kapılarını açan ve 22.00’a kadar müşterilerini ağırlayan Kuzine Restaurant, şık mekan tasarımı, sıcak ortamı ve lezzetli yemekleriyle müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.  

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.