TARİH 14.12.2017 SAAT 20:08:14

10.03.2017 Cuma - 12:17

İlimizin tanınan sanatçılarından Murat Türkücüoğlu ve Figen Türkücüoğlu, MHP’nin Şimdi evet haydi Türkiye” ve “Yeminimiz var” isimli referandum şarkılarını tanıttı

Emre ARKIN – 16 Nisan referadumuna yaklaşılırken partiler çalışmalarına son hızla devam ediyor. İlimizin tanınan sanatçıları Murat Türkücüoğlu ve Figen Türkücüoğlu da MHP’nin referandum seçiminde kullanması için yaptığı “Şimdi evet haydi Türkiye” ve “Yeminimiz var” isimli şarkılarının tanıtımını yaptı. MEG yemekte gerçekleşen programda, şarkıları MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile de paylaştıklarını dile getiren Murat Türkücüoğlu, “Şarkılarımızı MHP’liler tarafından çok beğenildi. Ulusal medya, kanal ve mecralarda geniş ye bulan şarkılarımızdan biri “Şimdi evet haydi Türkiye” diğeri ise sözleri Sayın Devlet Bahçeli’nin özel kalem müdürü Murat Çeliker’e ait “Yeminimiz var” adlı eser. Bu vesile ile Sayın Devlet Bahçeli’yi yakından tanımış olmak, kendisinin yenilikçi, mütevazı ve bilge kişiliğine yakinen şahit olmak bizler için ayrıca onur sebebidir” dedi.

GURURUNU YAŞIYORUZ

25’inci sanat yıllarını geride bıraktıklarını ifade eden Murat Türkücüoğlu, Türkiye’de çeşitli dizi, reklam, ulusal markaların özel müzik çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş olmanın tatlı gururunu sizlerle paylaşmak isteriz. Tüm bu çalışmalarımıza ek olarak sekiz dönem birçok milletvekili ve belediye başkan adaylarının özel seçim şarkılarına imza atmak, tercih edilmek bizleri daha iyi işlere yöneltmiştir. Söz yazarı ve besteci olarak Türkiye finaline kaldığımız 2005 Eurovision yarışmasının akabinde Türk müziğinde sayısız albüm ve projelerde söz beste çalışmalarımıza yer verilmiştir” şeklinde konuştu.

ONLARCA ŞARKI İÇERİSİNDEN

Türkücüoğlu açıklamasının devamında, “Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimlerinden biri olan ve devlet adamı kimliğini her zaman siyasi kimliğinin üzerinde tutan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yollarımızı birleştiren 2017 referandum seçim kampanyasında onlarca şarkı içerisinden titizlikle seçilen iki eserimiz kabul görmüştür. Ayrıca Kocaeli’de yetişen ve buralı olmaktan her zaman gurur duyan bizleri sevgisi, ilgisi ve desteğiyle onurlandıran Kocaeli halkına ve basınına teşekkürlerimizi bir borç biliriz” ifadelerine yer verdi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.