TARİH 22.03.2018 SAAT 19:03:19

19.04.2017 Çarşamba - 15:19

Nar Montessori Kerşi’i öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlikleri kapsamında düzenlenen çeşitli etkinliklerle gönüllerince eğlendiler.

Arif BULUT- İzmit Orhan Mahallesi Şeref Sokak No.4 adresinde eğitim veren Nar Montessori Kerşi’i  yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle öğrencileri için eğlence şenliği düzenledi. Halat çekme, dans, müzik ve Spor Eğitmeni Şule Yılmazer’in eşliğinde parkur oyunları oynayan yaklaşık 60 minik öğrenci doyasıya eğlendi. 2-6 yaş arası öğrencilerin eğitim gördükleri Nar Montessori Kerşi’i kurucuları Seda Sarıoğlu Taşer, Neslihan Altınsoy, Selin Aydında minik öğrencilere eşlik etti. Barış Manço şarkılarıyla da eğlenen çocuklar meyve standında enerji depoladı.

ONLARIN BAYRAMINDA VELİLER DEĞİL KENDİLERİ EĞLENSİN İSTİYORUZ

Nar Montessori Kerşi’i kurucularından Selin Aydın “ Çocuklarımızı stres altına sokmadan onların en güzel şekilde eğlenmelerini sağlayabilmek adına onlar için eğlence şenliğimizi hazırladık. Kreş olarak yılsonu gösterileri yaparak çocukları stres altına sokulmasına karşıyız. Bu yüzden onların en güzel eğlenebileceği bizler tarafından hazırlanan eğlence şenliğinde bol bol eğlenmelerini istedik. Onların bayramında veliler değil kendileri eğlensin istiyoruz” dedi.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.