TARİH 22.03.2018 SAAT 11:18:03

12.03.2018 Pazartesi - 14:45

Türk Diyanet Vakıf-Sen üyesi olan Kuran Kursu Öğreticileri, kendilerini sendikalı yapan ve hakları için mücadele eden sendikalarının eski başkanı Numan Uysal’a veda programı yaptı. Programda Uysal, arkadaşlarının kendisini onore ettiğini kaydetti

Süriye ÇATAK TEK – TÜRK Diyanet Vakıf-Sen eski Başkanı Numan Uysal’ın görevini Mehmet Ali Karadaşlı’ya bırakmasının ardından Kuran Kursu Öğreticileri Uysal’a veda etti. Güllüoğlu Kafe ve Restoranda gerçekleşen veda toplantısına Kuran Kursu öğreticilerinin yanı sıra Bolu, Kütahya ve Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyeleri katıldı. Veda toplantısında Öğreticiler, Uysal’a çeşitli hediyeler takdim etti.

HOCALAR DA KATILDI

Kuran Kursu Öğreticilerinin Uysal için düzenledikleri veda programına Bolu İzzet Baysal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Hayati Sakallıoğlu, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim görevlisi Yrd. Doç. Dr. Ali Vasfi Kurt, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi Yrd. Doç. Dr. Kasım Kocaman, İl Müftülüğü Uzmanı Aysel Demirci, İzmit İlçe Müftülüğü Vaizesi Alime Aydoğan katıldı.

 

ONURLANDIM

Kendisini onore eden ve birlikte çalıştıkları süreçte her zaman sendikalarının yanında duran Kuran Kursu Öğreticilerine teşekkür eden Uysal, “2009 yılından itibaren başkanlık yaptı. Bayrak değişimi ile kardeşlerimize görevimizi bıraktık. Bu organizasyon beni çok onurlandırdı, gururlandırdı ve duygulandırdı. Hoca hanımlar her zaman onların yanında olmamızdan dolayı bize teşekkür etti.

HOCALARIMIZ ÇOK EMEKTAR

Benim için bir onur ve gurur oldu. Demek ki iyi işler yapmak için mücadele etmişiz. Allah dinine hizmet eden, insanların mutluluğu için mücadele eden, 4-6 yaş çocuklarımıza Allah sevgisini, dinimizi, vatan ve millet sevgisini aşılayan, yitirdiğimiz değerlerimizi hatırlatan, insanımıza yaşantısı ile örnek olma gayreti içinde olan hoca hanımlarımızın görevi çok ağır. Görevlerinde tekrar başarılar diliyorum” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.