TARİH 16.12.2017 SAAT 04:42:57

21.04.2017 Cuma - 14:28

2017 Eğitim Öğretim yılı Gölcük Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İlkokul ve Ortaokul Kız-Erkek öğrencileri arasında düzenlenen Ulusal Egemenlik Koşusu önceki gün Yeni Mahalle Gölcük Ortaokul yanında koşuldu

Soner GÜLEZER – Gölcük Belediyesi,Gölcük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçei Müdürlüğü ile Gölcük İlçe Milli Eğitim Küdürlüğü tearafından ortaklaşa her yıl düzenlelen Okullar Arası 23 Nisan Atletizm İl  Birinciğili gönceki gün sona erdi.  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İlkokul ve Ortaokul Kız-Erkek öğrencileri arasında düzenlenen koşu 6 kategoride yapılırken toplam 324 öğrenci ilk beş sırada yer almak ıçin koştular, Yıldız Kızlar ve Erkekler, Küçük Kızlar ve  Erkekler , ile Minik Kızlar ve  Erkekler olmak üzere yarışlar gerçekleşirkan bazı sporcular rakiplerin fark atmayı başardı

 

23 NİSAN KOŞUSUNA BÜYÜK İLGİ VARDI

23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı koşularının ödül törenine Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan okul müdürleri öğrenciler katıldılar. Gölcük Yeni mahalle Kızılırmak Caddesi üzerinde 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı koşularının yapılmasıyla birlikte her yıl olduğu gibi bu yılda öğrenciler hafif sakatlıkları olurken 112 sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapıldı.

 

23 NİSAN GÖLCÜK İLÇE ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR

1-Nafiye Sığınç

2-Münevver Erzincan

3-Nisanur Bat

4-Zümre Nur Doğru

 

YILDIZ ERKEKLER

1-Eray Petekir

2-Efe Turgut

3-Fırat Kaya

4-Eren İdam

 

KÜÇÜK KIZLAR

1-Fatma Örcel

2-Ebrar Yenigün

3-Rümeysa Atabaş

4-Elif Ceren Gökşen

 

KÜÇÜK ERKEKLER

1-Özgür Ersin

2-Murat Dar

3-Emirhan Gümüş

4-Yunus Soldaş

 

MİNİK KIZLAR

1-Eylül Karga

2-Eflihan Yiğit

3-Zeynep Sezer

4-Firdes Öztürk

 

MİNİK ERKEKLER

1-Enes Cinemre

2-Cem Arpacı

3-Kaan Karataş

4-Kıvanç Varlı

Yarışmalarda dereceye girenlere madalyalarını Kaymakam Altıntaş, Başkan Ellibeş, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Spor Gençlik Müdürü Hasan Ceyhan tarafından verildi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.