TARİH 22.03.2018 SAAT 05:18:17

12.03.2018 Pazartesi - 9:00

ORKA İnşaat yeni Projeleriyle birlikte 21-26 Mart arasında düzenlenecek olan Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı (İDEV)’e katılacak

Soner GÜLEZER – KOCAELİ Yuvacık mevkiinde yükselen projelerden olan ORKA İnşaat projesini geçtiğimiz gün basın mensuplarına tanıtıldı. ORKA İnşaat’ın proje tanıtım toplantısına proje ortaklarından Beşiktaş Futbol Federasyonu’nun yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, Faruk Mamik ve Haluk Mamik katıldı. Toplantıda konuşan Erdal Torunoğulları, “Yeğenlerim Kocaeli’ye yatırım yapmamız gerektiğini söyledi. Ben de Kocaeli’nde kalıcı olmak istiyoruz. Kayınpederim kaynanam burada yaşıyorlar zaten. Çenesuyu’nda 1988’de bir inşaatta çalışmıştım. Buraya yabancı değilim. Burası çok güzel bir bölge. İzmit, Derince gibi bölgeler bana göre betonlaşmış köy gibi. Ama bu bölge de adeta bir İsviçre, Avusturya havası var. Bu taraflar nefes almak için tek bölge. Ben de önümüzdeki süreçte burada yaşamayı düşünüyorum” dedi.

KOCAELİSPOR HAK ETTİĞİ YERE GELİR

Kocaelispor ile ilgili de konuşan Beşiktaş Futbol Federasyonu’nun yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, “Bahri Yavuz benim çok yakın dostum. Kocaelispor için çok büyük fedakarlıklar yaptı umuyorum Kocaelispor hak ettiği yerlere gelecektir” dedi. Proje hakkında bilgiler veren Faruk Mamik, “Başiskele Kocaeli’nin ciğeri adeta. Nefes alınabilecek tek yer burası kaldı diyebilirim. En önemli özelliklerinden birisi de İzmit merkeze 10 dakika mesafede. Lokasyon olarak çok güzel bir yer. Burada insanlara 5 yıldızlı bir yaşam sunuyoruz, Kocaeli Halkı burayla pekişecek güzellikler yaratacağız” diye konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.