TARİH 24.03.2018 SAAT 13:22:44

01.06.2017 Perşembe - 13:40

Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda 15’inci dönem mezuniyet heyecanı yaşandı

Arif Bulut- Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2016-2017 eğitim-öğretim yılı 15’inci dönem mezuniyet töreni  KOÜ Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 2 yıllık eğitim ve öğretim çalışmalarını tamamlayan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Hizmetler ve Tekniker bölümü ile Sağlık Bakım Hizmetleri bölümünden toplam 334 öğrenci kep atma heyecanı yaşadı. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Okul Müdürü Yrd.Doç. Dr. Rüştü Taştan,  Okul  Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. İlknur Çavuşoğlu Zerenkök, bölüm başkanları ve veliler katılım gösterdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan törende ilk olarak konuşan okul birincisi Nagihan Sezen “ 2 yıllık eğitim öğretim sürecimizi hocalarımızın çağın gereklerin uygun bir şekilde verdikleri eğitim ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu süreçte bizlerden desteklerini esirgemeyen değerli hocalarımıza ve ailelerimize teşekkür ediyorum. Hayat okuluna ilk adımımızı atarken tüm arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi.

2600’ÜN ÜZERİNDE MEZUN

Velilerin duygu dolu anlar yaşadığı törende konuşan MYO Müdürü Dr. Doç. Dr. Rüştü Taştan “  Meslek Yüksek Okulumuzun değerli öğrencilerini bu gün mezun etme heyecanı yaşıyoruz. 2 yıl boyunca öğrencilerimize değişimin ve bilimin ışığında eğitim- öğretim verdik. Bu süreçte bizden desteklerini esirgemeyen KOÜ Tıp Fakültesinin yöneticilerine ve öğretim üyelerine teşekkür ediyorum. Aynı zamanda bu tören ile birlikte bu güne kadar okulumuzdan 2600’ün üzerinde öğrenci mezun etmenin gurunu yaşıyoruz. Tüm öğrencilerimize özel ve iş hayatlarında  başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

EĞİTİM HAYATINIZA NOKTA DEĞİL VİRGÜL KOYUN

Taştan’ın ardından konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi “Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Üniversitemizin gözde meslek yüksek okullarından bir tanesidir. Tıp fakültesi olarak okulumuza her anlamda desteklerimizi verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Öğrencilerimizden ricam okul hayatlarına bir nokta değil bir virgül koyarak eğitim hayatlarını 4 yıla tamamlaması olacak” şeklinde konuştu. Tören öğrencilerin yemin etme kep atmalarıyla tamamlandı. 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.