TARİH 24.03.2018 SAAT 07:22:49

21.06.2017 Çarşamba - 9:25

Sağlık-İş Sendikası yerli üretimi desteklemek ve kentin değerini ön plana çıkarmak için bayramda bin üyesine bin tane pişmaniye dağıtacak 

Süriye ÇATAK TEK – SAĞLIK-İş Sendikası Kocaeli Şubesi, Ramazan Bayramı nedeniyle Kocaeli’de bulunan bin üyesine pişmaniye dağıtacak. Kocaeli’nin simgesi olan pişmaniyenin bayramlarda da vatandaşların sofrasında olması gerektiğine inanan Sağlık-İş Genel Merkez Yöneticisi ve Kocaeli Şube Başkanı Bülent Gökmen, toplam bin pişmaniye dağıtacaklarını kaydetti. Aynı zamanda pişmaniyenin tanıtımını genişletmek için sendikanın 17 şubesine de pişmaniye gönderilecek.

ŞUBELERE DE

GÖNDERİLDİ

Sağlık Bakanlığı’na bağlı hastanelerde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı rehabilitasyon merkezlerinde, huzur evi ve sevgi evleri, 112 Acil, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri’nde örgütlü olan Sağlık-İş Sendikası bayramda şeker ve çikolata yerine pişmaniye dağıtacak. Üyelerinin bayramını kutlamak ve onları hatırlamak için bu çalışmayı yaptıklarını ifade eden Sendikanın Genel Merkez Yöneticisi ve Şube Başkanı Bülent Gökmen, pişmaniyenin tanıtımını genişletmek için Türkiye genelinde 17 şubeye de göndereceklerini kaydetti.

ÖRNEK OLMALI

Yerli üretimin tercihte ön planda olmasını istediklerini belirten Gökmen, “Biz sendika olarak işçinin hakkını korumakla birlikte bulunduğumuz şehirlerin de değerlerini tanıtmalıyız. Kocaeli’nin simgesi olan pişmaniyeyi bayramda üyelerimizin sofrasına gitmesini sağlayacağız. Bunun örnek olması gerektiğini düşünüyoruz” dedi. 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.