TARİH 24.01.2018 SAAT 04:56:54

11.12.2017 Pazartesi - 20:58

Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Sami Demirci, Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı Maarif Müfettişliği görevine atandı.

11 Haziran 2014 yılından bu yana Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yapan Demirci, dün itibariyle görevinden ayrıldı.

Demirci bu atama kararından sonrası şunları söyledi: “Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandığım andan itibaren gerek ilçemizdeki yönetici ve öğretmenlerle ve gerekse ilimizdeki yöneticilerle çalışmaktan büyük onur duydum. Kartepe’ye görevlendirildiğim andan itibaren saygıdeğer yöneticilerimizin bilgi birikimi, mesai arkadaşlarımın enerjisi ve çalışma heyecanına, öğretmen arkadaşlarımın inancına ve sabrına güvenerek başladığım bu görevde öncelikle hak ve adalet duygusu içerisinde doğru ve güzel olan işleri yapmaya gayret gösterdim.

Kartepe’de eğitim öğretimde yakaladığımız bu gelişim ve değişimin hız kesmeden sürdürüleceğine, en yakın gelecekte sadece Kocaeli’nde değil tüm Türkiye de örnek gösterilen ilçeler arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle görevimi sürdürdüğüm süre zarfında gerek şahsım ve gerekse temsil ettiğim Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, bize güven ve destek veren başta çok kıymetli öğretmenlerimiz olmak üzere tüm paydaş kurumlarımıza, öğrencilerimize, anne-babalara ve özellikle tüm personellerimize teşekkür ediyorum.”

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.