TARİH 22.03.2018 SAAT 11:08:21

05.06.2017 Pazartesi - 19:15

18’inci dönem CHP Kocaeli Milletvekili ve İhsaniye eski Belediye Başkanı Ali Rıza Sirmen son yolculuğuna uğurlandı

Boran KAYALAR – İlimizde geniş bir kesin tarafından tanınan 18’inci dönem CHP Kocaeli Milletvekili ve İhsaniye eski Belediye Başkanı Ali Rıza Sirmen(67), bir aydır tedavi gördüğü İstanbul Florance Nightingale Hastanesi’nde diyabet ve nefes darlığı nedeniyle geçtiğimiz gün vefat etmişti. Sirmen için Gölcük İhsaniye Merkez Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenaze namazı öncesi Sirmen ailesi taziyeleri kabul ederken taziyeler sırasında uzun kuyruklar oluştu.

İŞ VE SİYASET DÜNYASI  YALNIZ BIRAKMADI

İhsaniye Merkez  Camii’nde kılınan cenaze namazında cami avlusu hınca hınç dolarken Sirmen ailesini acılı gününde iş ve siyaset dünyasından dostları da yalnız bırakmadı. Cenaze namazına KOÜ Rektörü Prof.Dr. Sadettin Hülagü, Baro Başkanı Sertif Gökçe, CHP il Başkanı Cengiz Sarıbay, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, CHP İstanbul Milletvekili Ali Özcan, CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan, Kocaeli MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, Yalova Milletvekili Muharrem ince, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman,  İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, KOTO Başkanı Necmit Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, CHP eski pm üyesi Halit Toroman, Eski Bayındırlık Bakanı Onur Kumbaracıbaşı, CHP Eski Milletvekili Erol Köse, Eski AB Bakanı Ali Haydar Konca, CHP eski Milletvekilleri Mustafa Sarıgül,  Hurşit Güneş, Mehmet Hilal Kaplan ve çok sayıda sevenleri katıldı. CHP’lilerin yoğun bir şekilde katılım gösterdiği cenazeye, MHP ve AK Parti’ lilerin de yoğun katılımı dikkat çekti.  Ali Rıza Sirmen yoğun kalabalıkla kılınan cenaze namazının ardından İhsaniye Mezarlığı’na defnedildi.

KILIÇDAROĞLU ÇELENK GÖNDERDİ

Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Ali Rıza Sirmen son yolculuğuna uğurlanarak İhsaniye Mezarlığı’na defnedildi. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, eski başkana taziye dileklerini iletirken, cenaze namazında da hemen Sirmen’in yanında saf tuttu. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Kocaeli eski Emniyet Müdürü Murat  cenazeye çelenk gönderdi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.