TARİH 25.03.2018 SAAT 08:25:02

11.06.2017 Pazar - 15:26

Kongrenin yenileneceği Kocaelispor’da futbolcularla görüşmeler sürerken, teknik adam olarak yeşil siyahlı kulübün kiminle yola devam edeceği merak konusu oldu

Kocaelispor’da özellikle sezonun ikinci yarısında alınan başarısız sonuçların ardından taraftarlar ile yıldızı barışmayan Ümit Metin Yıldız’ın yeni sezonda devam edip etmeyeceği veya yerine kimin geleceği henüz belirsizliğini koruyor. 3. Lig de iki temsilcimizde teknik adam değişikliğine gidilirken, Kocaelispor’da yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.

YÖNETİM YENİLENECEK

Kocaelispor’un yaklaşan genel kurulu öncesinde Başkan Bahri Yavuz önceliği yönetim kurulunu oluşturmaya verirken, yönetim kurulundan genel çoğunluğun devam edeceği yeni yönetim kurulunda 4 veya 5 isim değişikliği yaşanacağı öğrenildi. Kocaelispor’da bir yandan transfer görüşmeleri uzun soluklu şekilde devam ederken, henüz yeni bir futbolcu anlaşma açıklanmadı. Kocaelispor’da devre arasına kadar transfer yasağı kaldırılırsa ancak o zaman transfer gerçekleşebilir.

ÜMİT METİN YILDIZ BEKLEMEDE

Başkan Bahri Yavuz’un henüz mevcut teknik adam Ümit Metin Yıldız ile görüşmemesi ve geçtiğimiz sezon yaşanan teknik adam değişikliğindeki benzerlikler yeni sezon öncesinde Kocaelispor’un başına yeni bir teknik adam geleceğinin sinyallerini veriyor. Kocaelispor’da teknik adam Ümit Metin Yıldız özellikle ikinci yarıda alınan başarısız sonuçların ardından büyük tepki görmüş ve bu tepkilere Yıldız sessiz kalmamıştı.

KORUKIR, SOYDAŞ VE BEYKOZ

Yeşil siyahlı camiada teknik direktör Ümit Metin Yıldız ile yollar ayrıldığı takdirde ilk akla gelen isimler arasında tecrübeli isim Engin Korukır, Kocaelispor’un her kademesinde görev yapan Ramiz Soydaş gibi isimler akla gelirken, sürpriz bir isim olarak her geçen sezon başarı ivmesini yükselten Ali Beykoz gündeme gelebilir. Fakat yönetim kurulunun bu konuda kararını kongre sonrası vereceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.