TARİH 20.03.2018 SAAT 04:50:23

21.06.2017 Çarşamba - 21:54

Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı’nı iftar yemeğinde ağırladı. Beyt-ül Kebap Restaurant’ta düzenlenen iftarda yaklaşık 400 partili, birlikte oruç açtı

Arif BULUT – İZMİT Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Beyt-ül Kebap Restaurant’ta gerçekleştirilen iftar programında AK Parti İzmit Teşkilatı’nı ağırladı. İftar Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, yönetimi, meclis üyeleri ve yaklaşık 400 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

İftar yemeği öncesinde konuşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz “Bu gün birlik ve beraberlik içerisindeki teşkilatımızla burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bizleri bir araya getiren sayın İzmit Beldeyi Başkanımız Nevzat Doğan’a teşekkür ediyorum. Bu yılki Ramazan ayını İslam aleminde akan kanlar ve acılar nedeniyle buruk geçirdik. Önümüzdeki Ramazan Bayram’ın tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

İLKLERİN BELEDİYESİ

Ali Korkmaz’ın ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Böyle mübarek bir gecede birlik ve beraberlik içerisinde oruç açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz kim ne derse desin büyük ve güçlü bir aileyiz. Bizim ailemizle sevgi, hoşgörü var. Tabi ki her ailenin içinde olabilecek yarışlar ve durumlar olabilir. Mahalle teşkilatlarımızla, meclis üyelerimizle çok güzel günlerden geçiyoruz. Kimseyi ayırmadan herkese hizmet götürmeye çalışıyoruz. Kimse bize hizmet getirmiyorsunuz, iyi çalışmıyorsunuz diyemiyor, diyemez.

REKOR YATIRIM

Bu sene İzmit Belediyesi olarak sizlerin göğsünü kabartmaya devam edeceğiz. 2017 yılında 80 milyon liralık yatırımlarımızla yine ilklerin belediyesi olmaya devam edeceğiz. Bizim omuzlarımız da ki sorumluluk çok büyük, dünyada ki acıların son bulması ancak Türkiye’nin gücüne güç katmasıyla mümkündür. Bunun için de biz önce şehrimiz için çalışacağız. Siyasi ilkelerimizden kesinlikle taviz vermeyeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle kadir gecenizi kutluyorum” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.