TARİH 24.03.2018 SAAT 07:10:42

09.06.2017 Cuma - 14:35

 

2016-2017 Sezonunda ilimizi U-13 Türkiye Şampiyonasında Bursa’da temsil edecek olan Derince Birlikspor ve Derince BLD Demirspor, ile Edirne’de ilimizi temsil eden Kocaeli Güneşspor ve Gebze Beylikbağıspor bugün ASKF Binasında kuralarını çekecekler

VEDAT TEKİN – 3 Numarayı çeken ekip Pazar günü bay olurken 1 ve 2 numarayı çeken ekipler Pazar günü ilk maçına çıcaklar.

U-13  DÖRT TEMSİLİCİMİZ BURSA VE EDİRNE’DE

U-13 Ligi Türkiye Şampiyonası 1. Kademe maçlarında ilimiz temsil edecek olan Derince Birlikspor, Derince BLD Demirspor. Gebze Beylikbağıspor ve Kocaeli Güneşspor’un Bursa ve Edirne’de mücadele edeceği kura çekimi bugün yapılıyor. 3 Numarayıı çeken ekip Pazar günü bay olurken 1 ve 2 numarayı çeken ekipler pazar günü ilk maçına çıkacaklar.

YOLA ÇIKIYORLAR

Cumartesi günü Tüm Türkiye’de yapılacak olan Devlet Parasız Yatılı okul sınavları nedeniyle dört ekip  bugün saat 17.00 den sonra otobüsle Bursa ve Edirne’ye hareket edecek.  Derince Belediye Demirspor ile Derince Birlikspor, Bursa Kervansaray Otel’de konaklarken rakipleri  İstanbul Seyrantepe Ofspor, İstanbul Beşiktaş AŞ, Tekirdağ Çorlu 1947 Spor ve Kütahya Arganit Büyük Sakaspor oldu. Kocaeli Güneşspor Edirne’de Ottoman Palce Otel’de konaklarken Gebze Beylikbağıspor Kervansaray Otel’de konaklayacak. Edirne’de Kocaeli Güneşspor ve  Gebze Beylikbağıspor’un rakipleri belli oldu. İstanbul Kocasinan, İstanbul İstanspor, Tekirdağspor ve Kırklareli Lüleburgaz Trakya Fenerspor ile karşılaşacak.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.