TARİH 20.03.2018 SAAT 04:49:41

18.06.2017 Pazar - 12:19

Günlerdir etkisini sürdüren sıcak hava yerini yağmura bıraktı. Sokakta yağmura yakalanan İzmitliler, yağmurdan korunmak için farklı çözümler aradı

Emre ARKIN-on günlerde etkisini gösteren sıcak hava yerini yağmura bıraktı. İzmitliler de rahat bir nefes aldı ancak bazı vatandaşlar yağmurun azizliğine uğradı. Sokakta yağmura yakalanan ve yanında şemsiyesi olmayan bazı vatandaşlar, ceket ya da poşetlerle yağmurdan korunmaya çalıştı. Önceki gün güneşten korunmak için çözüm arayan vatandaşlar, bu kez yağmurdan korunmanın yollarını aradı. Yağışlar önümüzdeki günlerde etkisini sürdürürken, pazartesi günü sağanak yağış bekleniyor.

TEDBİRLİ OLUN

Haziran ayı olmasına rağmen kendini gösteren yağışlar etkisini sürdürmeye devam edecek. Kocaeli Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nün 15 günlük hava durumu tahminlerine göre pazartesi ve salı günü yağışların devam etmesi beklenirken sonraki günlerde yağışlar yerini yeniden güneşe bırakacak. Kocaeli Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, özellikle pazartesi günü vatandaşları sokağa çıkarken tedbirli olmaları konusunda uyardı.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.