TARİH 25.03.2018 SAAT 08:25:22

31.05.2017 Çarşamba - 16:36

Kocaelispor’da 79. olağan genel kurulu dün Dolphin AVM’deki Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşirken, Kocaelispor Başkanlığı’na Bahri Yavuz yeniden seçildi

Erol KAÇMAZ-Vedat TEKİN

 Geniş bir katılımla gerçekleşen kongreye Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz’un yanı sıra Kocaelispor eski Başkanları Nasut Kayalı, Turan Sarı Muammer Çelik ve Nebil Uzun,  CHP eski Milletvekilleri Hikmet Erenkaya ile Bekir Yurdagül, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahir Büyükakın, Kocaeli Ticaret Odası Necmi Bulut, KASKF Başkanı Murat Aydın ve çok sayıda taraftarlar katıldı. Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz yönetimle yola devam ederken, bir ay sonra olağanüstü kongre yapılacak ve yeni yönetim yeni sezonun startını verecek.  Kongrede Kocaelispor’un 17 kişilik asil ve yedek yönetim kurulu, denetim, disiplin ve sivil kurulu seçildi. Kocaelispor mevcut yeni yönetimi bugün saat 16.00’da kulüp lokalinde mazbata alacak.

114 ÜYE KATILDI

Kocaelispor tüzüğüne göre olağan genel kurullar üç yılda bir yapılıyor. Geçtiğimiz haftaki ilk toplantıda çoğunluk sağlanamamıştı. Dolphin AVM’deki Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapılan ikinci toplantıda çoğunluk aranmaksızın genel kurul gerçekleşti.  Genel kurulda 2016 aidatını yatıran 291 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyordu. Bu üyelerden iki günlük kongrede 114 kişi katılım sağladı.  22 Mayıs 2014’te ilk kez göreve gelen Bahri Yavuz 27 Haziran 2014’te ikinci kez başkanlığa gelmişti. Bahri Yavuz, geçtiğimiz yıl 17 Haziran’da yapılan olağanüstü kongrede ise üçüncü kez Başkan seçilmişti.

GÖREVE DEVAM

Kocaelispor’un geçtiğimiz yıl Bahri Yavuz, Sinan Güneri, Cumhur Cevdet Kesemenli, Cumhur Alkan, Hakan Coştu, Ayhan Öter, Ceyhun Hoşdil, Tunç Tuncaboylu, Sedat Köse, Çağrı Alparslan, Sait Ertuğ, Teoman Gencal, Efe Nalçacı, İlker Ertuğ, Bahadır Taşer, Barış Cem Yavuz, İsmail Kolaylı oluşturmuştu. Mevcut yönetim bir ay sonra yapılacak olağanüstü kongreye kadar görevinin başında olacak.

 

Kulübün 17 kişilik asil ve yedek yönetim kurulu, denetim, disiplin ve sivil kurulu seçildi. İşte o
isimler:

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.