TARİH 20.03.2018 SAAT 04:54:42

30.05.2017 Salı - 18:03

Kocaelispor’un 79. Olağan Mali Genel Kurulu Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilirken, Başkan Bahri Yavuz ve yönetimi, genel kurul üyeleri tarafından geçtiğimiz yılın bilançosu oy birliğiyle ibra edildi

Erol KAÇMAZ- Vedat TEKİN – Tüzük gereği iki günde gerçekleştirilen genel kurulun ilk ayağı mali genel kuruluna Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz ve yöneticiler, kulübün faaliyet ve denetim raporlarıyla birlikte geride bıraktığımız yılın bilançosunu genel kurula sundu. Raporlar, genel kurul üyeleri tarafından ibra edildi. Öte yandan Kocaelispor genel kurulunda bin 300 üyeden aidatlarını yatıran 291 üyenin oy kullanma hakkı bulunurken, ilk gün olağan genel kurula 70 üye katıldı.

70 ÜYE KATILDI

Genel kurulun ilk gününde divan başkanlığını Özer Altan üstlenirken katip üyeleri ise Bekir Halefler ve Yusuf Erenkaya oldu. Genel kurula CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Kocaelispor eski Başkanları Turan Sarı, Muaammer Çelik, Nasut Kayalı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffez Çintimar, eski teknik direktörlerden Engin Korukır, TFF eski yönetim kurulu üyesi Rafet Kırgız, KASKF Başkanı Murat Aydın, Kocaelispor yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı. Olağan genel kurulda ilk gün saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Genel kurulda Mali Müşavir Mehmet Balimre, kulübün faaliyet raporunu, disiplin kurulu raporunu divan kurulu üyesi Yusuf Erenkaya, bütçe raporunu Bekir Halefler okudu. Tüm raporlar oy birliğiyle ibra edildi.

TAHMİNİ BÜTÇE 6 TRİLYON

2016-2017 Kocaelispor mali bütçesi gelir ve gider tablosu eşit olarak 8.249.817 olarak onaylanırken, yeni sezonun tahmini bütçesi 6.120.000 olarak üyelerin onayına sunuldu. Kongrede tahmini bütçe görüşülerek karara bağlandı. Kocaelispor taraftarlarından Mehmet Açık mali kongrede kürsüden dilek ve temennilerini aktarırken, Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffet Çintimar mali genel kurulda, “Kocaelispor camiası çok büyük bir camia. Yapmış olduklarıyla birçok takıma örnek olmuştur. Ben çok teşekkür ediyorum.  Ben bu ekibin bu işi başaracağına inanıyorum” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.